Beni Bırakma 49. Bölüm Özeti? 15 Mart Perşembe- Emre Ölecek mi?

Atv ekranlarının sevilen günlük dizisi Beni Bırakma’da heyecanlı ve aksiyon dolu sahnelerin yaşanmasına şahit oluyoruz. Emre ve Bora’nın Zeynep’in masumiyetini ispatlamak için başvurdukları yollar özellikle Emre’nin hayatını da etkilemek üzeredir. Beni Bırakma 49. bölümünde neler olacak? Emre’yi bekleyen acı sürpriz ne? Emre ölecek mi? Hayatı tehlike de mi? Tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Beni Bırakma 49. Bölüm Özeti? 15 Mart Perşembe- Emre Ölecek mi?

Atv ekranlarında yayınlanan Beni Bırakma tüm heyecanı ile devam ederken dizide Emre Zeynep’in masumiyetini ispatlamak için büyük bir mücadele verirken takip ettiği adamlar tarafından dövülmüş ve Zeynep Emre’yi baygın halde bulmuştu. Diğer taraftan Bora ise Esin’i köşeye sıkıştırmış Esin Bora’dan kurtulabilecek mi yoksa her şeyi itiraf edecek mi? Tarık herkesi şaşırtmış ve Sıla’yı sevdiğini Veysel’in yanında söylemiştir. Sıla ise kimseye zarar gelmemesi için uğraşırken, Meltem tüm olanların sorumlusu gördüğü Sıla’ya saldırmaktan vazgeçmemiştir.

Beni Bırakma 15 Mart Perşembe 49. bölümde ise; Zeynep ile Emre’nin arası bir nebze de olsa iyi olmuştur. Ancak Bora bu manzara karşısında daha fazla dayanamaz ve Zeynep’i Emre’nin yanından uzaklaştırır. Bora bu olaya dayanamaz ve gözü dönmüş bir şekilde Emre’den hesap sormak için eve girdiğinde Emre’yi acı bir sürpriz beklemektedir. Bora Emre’yi öldürecek mi? Emre ölecek mi? Bu sorunun cevabını yazımızın devamında vereceğim.

Beni Bırakma’da Esin Bora’nın elinden kurtulmuştur ancak bir sorun vardır o da Vedat’ın elinden nasıl kurtulacağıdır. Esin Vedat’a yakalanır ve bütün yalanları ortaya çıkar. Tarık ise Sıla ile gerçek bir evlilik yoluna girmeye çalışırken Meltem ile Sıla arasında tüm gerçekler ortaya serilecek ve Sıla kimsenin beklemediği bir karar alacaktır. Sıla’nın aldığı karar tüm dengeleri değiştirecektir. Sıla ne karar aldı?

Beni Bırakma’nın 50. bölüm özeti açıklanmadığı için bu konuda net bir bilgiye sahip değilim ancak Emre’nin karşılaştığı acı sürprizin Bora’nın Emre’ye zarar vermesi olarak değerlendirirsek Emre’nin en fazla komada kalacağını ve diziye bir şekilde devam edeceğini düşünüyorum. Zira Emre dizimizin başrollerindendir ve Emre ölmeyecektir. Diğer yanda Sıla’nın kararı ise boşanma kararı olacaktır diye düşünüyorum. Meltem’in duygu sömürüsüne dayanamamıştır. Siz Emre’nin dizide öleceğini düşüyor musunuz? Sıla’nın aldığı kararı doğru buluyor musunuz? 

Beni Bırakma 50. Bölüm Özeti Yayınlandı? Tıklayınız!

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 13 Mart 2018

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Beni Bırakma 49. Bölüm Özeti? 15 Mart Perşembe- Emre Ölecek mi? (6 Yorum)

  1. Aman boşansın gerizekalı sıla adamın o kadar çabası boşuna ya kim için çabalayıp duruyo Tarık Allahım yarabbim ya yeter bu sıla da ki eziklikten yoruldum valla ya

    • Tarık Sıla ilişkisinde Sıla biraz geri planda kalıyor. Sıla göğsünü gere gere aşkını söylemeli ve eşine sahip çıkmalı.

  2. Evet bizim de tam olarak istediğimiz ve beklediğimiz şey sılanın artık kendine gelmesi ve bi şeyler yapması adam sevdiğini söyleyecek ve o boşanmak isteyecek bu ne saçmalık ya sonrada kavuşmak için mi çabalıycak valla insanı bezdirmek için uğraşıyorlar resmen ya bide böyle yapınca Tarık ın güvenini de kaybedecek Tarık in çabasını görüp sahip çıksa o da çabalasa biraz hemen pes etmese daha güzel olur ya…nereye kadar susacak böyle bide avukat olmak istiyor daha kendini savunmaktan aciz nasıl savunacak insanları…bide şöyle bişeyde var ki Tarık meltemin nasıl bi manyak olduğunu gördü dimi neler yapacağını da az çok anladı neden Meltem in böyle bişey yapacağını dikkate almıyor o da ayrı bişey zaten 😒😒 LÜTFEN BOŞANMA FALAN OLMASIN… YA YETER ARTIK BİRAZDA BİZİ DİNLESİNLER YA ..

  3. Yazık adama çabaları boşa gidecek 😒😏Eğer çabalama dan boşanırsa bu sıla bende biter ki evet çok geri planda kalıyor Sıla… Özgüveni yok😔😒😏😠artık biraz kendine gelsin nasıl bi numaracı olduğunu bile bile Tarık ı Meltem paçoz una bırakmasın…

  4. Cümle kurmaktan aciz Meltem hanımdan öteye gidemiyor kelimeleri… Ne kadar büyütüyor Meltem i gözünde… Tarık yanında olsun da(ki zaten yanında savunuyor her zaman adam) oda savaşsın çabalasın artık herşeyden korkmasın bu kadar ezik olmasın hemen pes ediyor ya.. Ama sevdiğini söylediği zaman boşanma olmasın lütfen 😫🙏🙏💓yaaaa