Survivor 2018 Elif Şadoğlu Kimdir? All Star (Ünlüler) Yedek Yarışmacısı!

Tv 8 ekranlarında yayınlanan Survivor 2018 tüm heyecanı ile devam ederken yeni heyecanlar da katmaya devam ediyor. Survivor 2018’de yedek yarışmacıların geleceğini söyleyen Acun Ilıcalı 12 Mart Ada Konseyi’nde 4 yeni yarışmacının dahil olacağını açıkladı. Bu yarışmacılardan bir tanesi de Elif Şadoğlu oldu. Peki Elif Şadoğlu kimdir? Tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Survivor 2018 Elif Şadoğlu Kimdir? All Star Yedek Yarışmacısı!

1992 yılında dünyaya gelen yarışmacı, Elif Şadoğlu’nun ilk sözleri ise; ” benim öyle çok uzun bir sürecim olmadı, geçen sene de buradaydım ama tekrar burada olmak gerçekten çok heyecanlı, iki takım gerçekten müthiş, içlerinden tanıdıklarım var, tanımadıklarımı da tanıdım.” sözleri oldu. Elif Şadoğlu Ataşehir’de bir spor merkezinde fitness eğitmenliği yapmaktadır. Şadoğlu, 2014 yılında TVG ve Fitness Şampiyonası’nda Avrupa Vücut Geliştirme Fitness Şampiyonu oldu.

Elif Şadoğlu geçen senede Survivor’a katılmış ve Gönüllüler Takımı’nın Tuğçe ile kızlarda lokomotifi olmuştu. Elif Şadoğlu iyi bir yarışmacı, fiziği ve enerjisi yerinde bir yarışmacı ve All Star’a büyük fayda sağlayacaktır. Sadece bir hafta alışma süreci olabilir. Elif Şadoğlu geçen sene katıldığı Survivor tanıtımında; ” hayatta hayatı en iyi yapacaksın ya da yapana bırakacaksın.” iddialı sözleri ile dikkat çekmiş ve bunu bir nebze de olsa kanıtlamıştı.

Survivor 2017’de 21. haftada Gönüllüler Takımı’nda 3 kişi kalmış ve 3 kişiden biri olan Elif Şadoğlu elenmişti. İnstagram hesabında 200 bine yakın takipçisi bulunan başarılı isim bu konuda da adadan hemen gönderilecek bir isim olmadığını gösteriyor. Eğer performans olarak iyi bir konumda olursa All Star’da başarı yakalayabilir. Sosyal medya hesabından kendisi ile ilgili bir çok fotoğraf paylaşan yarışmacı, kaslı vücudu ve sportmen kişiliğini fotoğraflara yansıtmıştır.

Elif Şadoğlu geçen sezon Survivor’a gitmeden önce yaptığı paylaşımda; ” buraya ne yazılır kelimelere dökmek çok zor. Ailem, canım arkadaşlarım…En motivasyon dolu günlerimdiniz. Zor bir savaş ama eminin üstesinden gelebilirim, gelebiliriz. Yanımda olduğunuz için teşekkür ederim. Her zaman kalbimdesiniz, aklımdasınız. Hepinizi çok seviyorum, iyi ki varsınız. Dualarınızı eksik etmeyin” ifadelerini kullanmıştı. Geçen sezondan fiziksel değişikliği ise saçları olmuş. Geçen sezon saçları uzun ve sarı idi. Bu sezon kısa ve siyah saçlı olmuş. Elif Şadoğlu’na başarılar dileriz.

Survivor 2018 Gönüllüler Mustafa Kemal Kurt Kimdir? Tıklayınız!

Survivor 2018 Elif Şadoğlu Videosu

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 13 Mart 2018

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın