Survivor 2019 Emre Durak Kimdir? Survivor 2019 İlk Yarışmacı Belli Oldu!

Tv 8 ekranlarında yayınlanan Survivor 2018 tüm heyecanı ile devam ederken Survivor Panaroma’ya katılan Acun Ilıcalı önemli açıklamalarda bulundu. Acun Ilıcalı’nın açıklamaları arasında gelecek yıllardaki Survivor’lara Survivor 2018’de Gönüllüler Takımı’nda yer alan Hakan Hatipoğlu’nun sakatlanmasından sonra gelen Emre Durak’ın geleceği yönünde söz verdiğini söyledi. Bu durumda Gönüllüler’de 2. haftasında elenen Emre Durak’ın Survivor 2019’a katılacağı yorumlarını da beraberinde getirdi. Peki Emre Durak kimdir? Tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Survivor 2019 Emre Durak Kimdir? Survivor 2019 İlk Yarışmacı!

Tv 8 ekranlarında yayınlanan Survivor 2018 tüm heyecanı ile devam ederken Survivor 2019’un ilk yarışmacısı belli oldu. Acun Ilıcalı Survivor Panaroma’da yapmış olduğu açıklamada Emre Durak’ın Survivor 2018’de olması gerekiyordu diyerek Emre Durak’ın elenmesine çok üzüldüğünü belirtti. Survivor’da mutlaka olması gereken bir karakter olduğunu söyleyen Acun Ilıcalı Emre’yi önümüzeki Survivor’lara davet edeceğini söyledi.

Bu durum Emre Durak’ın Survivor 2019’da yer alacağı yorumlarına neden olurken, benim düşüncem de Emre’nin önümüzdeki sene bir aksilik olmazsa Survivor’a katılacağını düşünüyorum. Emre Durak karakter ve kişilik olarak çok düzgün bir kişiliğe sahip olmasının yanında yüksek bir enerjiye sahip ve yerinde duramayan bir yarışmacıdır. Emre Durak Eskişehir Anadolu Üniversitesi Spor Bilimleri bölümü mezunudur. Yarışmacı bir çok sinema filmi ve dizi için dublörlük çalışması bulunmaktadır.

Emre Durak’ın kendisine ait sosyal medyada Çılgın Goril isimli hesabı bulunmaktadır. Youtube kanalına baktım ve gördüğüm Emre’nin çok tehlikeli sahneleri çok rahatlıkla geçtiği görülüyor. Bu durumu Survivor 2018’de de görmüştük. Adana Seyhan’dan Survivor’a katılan yarışmacı 1995 yılında dünyaya gelmiştir. Boks, fitness, akrobasi ile de ilgilenen yarışmacının boks alanında madalyaları bulunmaktadır.

Emre Durak Survivor 2018’de elenmesinin ardından söylediği sözler ise şunlar oldu: ” Geldiğim andan beri güzel şeyler, tecrübeler öğrendim. Gitmem gerekiyorsa bunun bir nedeni vardır, seyircinin takdiri. Umudumu asla kaybetmeyeceğim, yoluma devam edeceğim. Her şey için herkese teşekkür ederim. Her şey çok güzeldi, önümdeki hayatımda güzel olacak, sorun yok.” dedi. Emre Durak bir aksilik olmazda Survivor 2019’da yarışacak, kendisine başarılar dileriz.

Survivor 2019 Emre Durak Videosu

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 13 Mart 2018

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın