1 Ekim 2018 Pazartesi Reyting Sonuçları-Çukur Zirveyi Sevdi!

1 Ekim 2018 Pazartesi Reyting Sonuçları-Çukur Zirveyi Sevdi!

Yazar: Emre Reyting Sonuçları

Reyting rekabetinin belkide en yoğun yaşandığı gün pazartesi. 1 Ekim 2018 Pazartesi günü de bu anlamda [kirmizitext]reyting sonuçları[/kirmizitext]nın sabırsızlıkla beklendiği bir tarih oldu. Çukur, Söz ve Yasak Elma’nın kıyasıya rekabeti güne damga vuracak. 1 Ekim reytingleri nasıl sonuçlandı?

Çukur yeni sezona bomba bir giriş yapmış ve 2 haftadır zirveyi bırakmamıştı. Peki bu hafta ne oldu? Çukur yeni karakterler ve yeni bir senaryo ile izleyicileri ekranlara kilitlemeyi başardı. Söz karşısında oldukça iyi bir sonuç alan Çukur, adeta Söz’ü gölgesinde bıraktı.

Aslında Söz de Çukur gibi yeni bir hikaye ve yeni oyuncu eklemesi yaptı ancak zirveyi henüz alamadı. Genelde Çukur’dan sonra 2. Sırada yer alan Söz bakalım Çukur karşısında geçtiğimiz sezondaki gibi en azından Totalde zirveyi alabilecek mi. Bu arada Yasak Elma’yı da unutmamak lazım.

Yasak Elma’da kendi türünde oldukça sevilen bir yapım. Geçtiğimiz sezondaki başarısı hala hafızalarda. Zirveyi zorlayan bir proje. Çok küçük bir hata zirveyi kaptırabilir ki bunun örneklerini çok defa gördük. Senaryoda tekrarlara kaçan, aksiyonu bırakan yada abartan diziler aniden zirveyi kaptırabiliyor. Çukur’un da aslında reyting sonuçlarında ki galibiyeti daimi değil.

Ege’nin Hamsisi ve Koca Koca Yalanlar ise reyting yarışından iyice koptular. Yakın bir zamanda final yapma ihtimalleri yüksek. Geçtiğimiz hafta Koca Koca Yalanlar totalde 14. Sırada yer aldı ve özetini bile geçemedi. Dizinin özeti aynı kategoride 13. Sıradaydı. Ege’nin Hamsisi ise totalde 17.sırada anca yer buldu. Bu hafta da Çukur ve Söz’ün rekabetine tanıklık edicez.

1 Ekim 2018 Pazartesi Reyting Sonuçları

Etiketler: 1 ekim 2018 pazartesi reyting sonuçları 1 ekim 2018 pazartesi reytingleri 1 ekim çukur reytingleri 1 ekim reyting sonuçları


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL