1 Şubat 2018 Perşembe Reyting Sonuçları! Bizim Hikaye-Vatanım Sensin-Mehmetçik

1 Şubat 2018 Perşembe Reyting Sonuçları! Bizim Hikaye-Vatanım Sensin-Mehmetçik

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Perşembe günü reytingleri özellikle Mehmetçik Kut’ul Amare dizisinin yayınlanmasıyla birlikte en çok merak edilen günlerden biri oldu. İlk bölümleri ile reytingleri altüst eden Kut’ul Amare ikinci bölümüyle bir miktar gerilese de reytinglerde önemli bir yere sahip oldu.  Bizim Hikaye ve Vatanım Sensin ise reytinglerin üst sıralarında bulunan diğer diziler oldu. İzleyiciler 1 Şubat Perşembe günü bu önemli dizileri izledikten sonra merak ettikleri en önemli konuların başında izledikleri dizilerin izlenme oranları yani reytingleri oldu. Bizlerde sizler için sevdiğiniz dizilerin hem reyting sonuçlarını paylaştık hem de analizlerini yaptık. 1 Şubat Perşembe reyting sonuçlarını yazımızın devamında bulabilirsiniz.

1 Şubat 2018 Perşembe Reyting Sonuçları! Bizim Hikaye-Vatanım Sensin-Mehmetçik

Perşembe günleri yayınlanan diziler arasında büyük bir rekabet dikkati çekmektedir. Bizim Hikaye total ve ABC grubunda lider olurken, Vatanım Sensin ve Mehmetçik Kut’ul Amare AB grubunda önde gidiyor. Perşembe günlerinin Star Tv ekranlarında yayınlanan dizisi Siyah İnci ise ortalama bir reytingle devam ederken sezon sonunu göremeyeceği yorumları yapılıyor. Geçen haftanın yeni dizisi Yuvamdaki Düşman ise ilk reyting sonuçlarıyla hayal kırıklığı oluşturdu. Dizinin ikinci bölüm reyting sonuçları devam edip etmeyeceğinin de ipuçlarını verecek.

1 Şubat reyting sonuçlarından önce geçen haftanın reytinglerine bakacak olursak; total grubunda Bizim Hikaye 8.9 reytingle birinci olurken, Mehmetçik Kut’ul Amare 6.67 reyting ile 3. olurken, Vatanım Sensin 5.57 reytingle 4. oldu. Kanatsız Kuşlar ise 5.32 reyting ile 5. oldu. Star Tv’nin dizisi Siyah İnci 4.05 reyting ile 13. olurken Yuvamdaki Düşman 3.00 reyting ile 23. oldu. AB grubunda ise Vatanım Sensin 10.03 reyting ile birinci olurken, Mehmetçik Kut’ul Amare 8.14 reyting ile ikinci oldu. Bizim Hikaye 4. , Kanatsız Kuşlar 14., Siyah İnci 18., Yuvamdaki Düşman 21. oldu. ABC grubunda ise sırasıyla Bizim Hikaye, Vatanım Sensin, Mehmetçik, Kanatsız Kuşlar, Siyah İnci ve Yuvamdaki düşman şeklinde reytingler belirlendi.

Perşembe günleri görüldüğü gibi Bizim Hikaye, Vatanım Sensin ve Mehmetçik dizileri arasında kıyasıya bir rekabet yaşanırken Siyah İnci, Kanatsız Kuşlar ve Yuvamdaki Düşman alt sıralardan kurtulmak için mücadele ediyor. 1 Şubat Perşembe reyting sonuçları 2 Şubat Cuma günü saat 10.00’dan sonra açıklanacaktır. 1 Şubat reyting sonuçlarını yazımızın devamında bulabilirsiniz.

[mavitext] Bizim Hikaye Yeliz Kimdir? Tıklayınız![/mavitext]

1 Şubat 2018 Perşembe Reyting Sonuçları

1 Şubat reyting sonuçları açıklandı. Total’de Bizim Hikaye, AB’de Vatanım Sensin, ABC’de Mehmetçik Kut’ül Amare dizileri 1. oldu. Diziler arasında kıyasıya rekabet bu hafta daha da belirginleşti.

 

Etiketler: 1 şubat 2018 perşembe reyting sonuçları 1 şubat perşembe bizim hikaye reyting sonuçları 1 şubat perşembe mehmetçik kutul amare reyting sonuçları 1 şubat perşembe vatanım sensin reyting sonuçları


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL