10 Mayıs Survivor Dokunulmazlık Oyununu Hangi Takım Kazandı? Yasin Yarışmadan Neden Atıldı?

10 Mayıs Survivor Dokunulmazlık Oyununu Hangi Takım Kazandı? Yasin Yarışmadan Neden Atıldı?

Yazar: Emre Dizi Haberleri Survivor

Survivor 2020 10 Mayıs Neler Yaşandı?
Dokunulmazlık Oyununu Hangi Takım Kazandı? Yasin Yarışmadan Neden Atıldı? İlk Elenme Adayı Kim Oldu?

Tv8 ekranlarının sevilen yarışması Survivor bu haftada heycanlı parkur oyunlarıyla ekranlara damgasını vurdu.
Survivor’da bu hafta yine bir dokunulmazlık oyunu heycanı yaşandı.
Ekranların renkli yarışması Survivor’da her salı akşamı düzenlenen ada konseyi ile dokunulmazlık oyununu kaybeden takımdan bir yarışmacı adaya veda ediyor.

Adada kalabilmek için takımların dokunulmazlık oyunlarını kazanması çok önemli. 10 Mayıs Survivor’da neler yaşandı? Dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? Survivor dokunulmazlık oyununda takımlar bu hafta zorlu bir parkurda yarıştı. Uzun bir parkuru engelleri geçerek koşan yarışmacıların havuza geldiklerinde suyun altından iki adet top çıkarmaları gerekiyordu.

Parkurun sonunda ise Survivor 2020 yazan bir puzzle tamamladıktan sonra iki basket atan takımına bir sayı götürdü.
Kiyasıya rekabet ve heycan ile devam eden yarışmada seslerde yükseldi.
Parkurda hata yapan Gönüllüler takımından Yasin sinirlenerek yine Evrim’e bağırdı. Bunun üzerine Acun Ilıcalı hem Yasin’e kızdı hemde Yasin’i yarışmadan ihraç etti.

Yarışmaya Yasin olmadan devam eden Gönüllüler takımı dokunulmazlık oyununda bir kişi eksik mücadele etti.
Ve dokunulmazlık oyununun ilk ayağını 10 a 8 Ünlüler takımı kazandı. Final sayısını Aycan’a karşı kaybeden Evrim ise derin üzüntü yaşadı ve kendi kendine çok sinirlendi.

Bu hafta Survivorda bir ilkte yaşandı.
Dokunulmazlık oyununu kazanan takım ayrıca ekstra erzak ödülü de kazanmış oldu. Dokunulmazlık oyununun ardından konseye giden takımlar kaybeden Gönüllüler takımının elenme adayı oylaması için bir araya geldiler.
Ada konseyinde Acun Ilıcalı Yasin’i birkez daha uyardı ve “bayan yarışmacılara hiç bir şartta bağırmanı istemiyoruz”dedi.

Diğer yarışmacılar ile de birkaç dakika sohbet gerçekleştirildikten sonra oylamaya geçildi. Oylama sonucunda ilk elenme adayı Gönüllüler takımından
Berkan oldu.

Etiketler: 10 mayis survivor Survivor 10 mayis dokunulmazlik oyununu kim kazandi Survivor yasin neden ayrildi Survivor yasin neden yok Yasin neden diskalifiye oldu


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL