11 Haziran Kim Elendi? Survivor 2018

11 Haziran Kim Elendi? Survivor 2018

Yazar: Emre Survivor 2018

Survivor 2018’de elemeler tüm hızıyla devam ediyor. Acun Ilıcalı dün akşam ada konseyi sırasında bu hafta üst üste iki dokunulmazlık oyunu daha oynanacağını açıkladı. Elemelerin seri bir şekilde yapılacağı Survivor 2018’de 11 haziran pazartesi bir dokunulmazlık oyunu daha oynanacak. Peki Survivor 2018 11 haziran kim elenecek?

Survivor’da gönüllülerin üst süte aldığı galibiyetler ne yazık ki ünlüler takımından bir kişinin adaya veda etmesine sebep olacak. 5 kişi kalan ünlüler takımı fazlasıyla güç kaybediyor. İlk dokunulmazlık oyunundan sonra 2. dokunulmazlığı da kaybeden ünlüler bir eleme adayı daha çıkardı. Ve böylece 17. haftanın eleme adayları da belirlenmiş oldu. İlk dokunulmazlık sonucunda potaya giren Mustafa Kemal ve Turabi’nin yanına Sema ya da Merve gelecekti. Yapılan oylama sonucunda eleme adayı olarak seçilen 3. kişi Merve oldu. Ünlüler takımından pazartesi akşamı adaya veda eden isim %90 Mustafa Kemal olacak. 

Survivor 2018’de finale sayılı günler kala dokunulmazlık oyunları üst üste oynanacak. Bu akşam bir dokunulmazlık oyunu için gönüllüler ve ünlüler takımı tekrara karşı karşıya gelecek. Dokunulmazlık oyunları artık bütün yarışmacılar için çok kritik bir önem taşıyor. Bir kaç hafta sonra yarışmacılar bireysel mücadele vermeye başlayacaklar.

Survivor’da 11 haziran pazartesi akşamı oynanan ödül oyunlarını kim kazanacak? Gönüllüler takımı başarı üstüne başarı sağlamaya devam ediyor. Son iki dokunulmazlık oyununu da kazanan gönüllüler takımı 11 haziran pazartesi oynanacak ödül oyununu %80 kazanacak.

Sizler Survivor 2018 11 haziran oynanan ödül oyunlarında yaşananlar hakkında ne düşünüyorsunuz? 

 

Etiketler: survivor 2018 11 haziran kim elendi survivor 2018 11 haziran yarışamadan kim gitti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL