11 Şubat 2018 Pazar Reyting Sonuçları! Survivor 2018- Savaşçı- Çocuklar Duymasın

11 Şubat 2018 Pazar Reyting Sonuçları! Survivor 2018- Savaşçı- Çocuklar Duymasın

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Pazar günlerinin reytingleri Survivor 2018’in gelmesi ile daha da önem kazandı. Daha önce bu günde Savaşçı rahat bir şekilde 1. olurken Survivor’un cumartesi aldığı reytingten sonra Savaşçı’nın Pazar günü liderliği sonra erebilir. Peki 11 Şubat Pazar reytingleri ne durumda? Survivor 2. bölümü ile kaç reyting aldı. Savaşçı ve Çocuklar Duymasın reyting kaybına uğradı mı? Tüm bu soruların cevabını yazımızda bulabilirsiniz.

11 Şubat Pazar Reyting Sonuçları! Survivor- Savaşçı- Çocuklar Duymasın

Pazar günleri Savaşçı, Çocuklar Duymasın, Cennetin Gözyaşları ve Aslan Ailem dizilerinin yanında Survivor 2018’de reytinglere dahil oldu. Cumartesi günü reytinglerde lider olan Survivor’un Pazar günleri reytingleri de merak konusu oldu. Pazar günleri reytinglerinde bu zamana kadar Savaşçı dizisinin üstünlüğü bulunuyordu. Cennetin Gözyaşları ve Çocuklar Duymasının da hatırı sayılır bir reytinge sahipti. Survivor 2018’in bu dizilerden hangilerinden reyting alacağı da merak konusu oldu.

11 Şubat reyting sonuçlarına bakmadan önce geçen haftanın reytinglerine bakacak olursak; Savaşçı totalde 8.15 reyting ile 1. olurken, Cennetin Gözyaşları 5.27 reyting ile 3. oldu. Çocuklar Duymasın ise 5.20 reyting ile 4. sırada yer aldı. O Ses Türkiye’nin 1. olduğu AB grubunda ise Savaşçı 6.58 reyting ile 2. sırada yer aldı. Çocuklar Duymasın 5.75 reyting ile 3. sırada yer aldı. Aslan Ailem ise 6., Cennetin Gözyaşları ise 7. sırada yerini aldı. ABC grubunda ise Savaşçı 7.55 ile 2. sırada yer alırken, Çocuklar Duymasın 3., Cennet’in Gözyaşları 5., Aslan Ailem 14. sırada kendine yer buldu.

[saritext]Survivor 2018 Gönüllülerden All Star’a Kim Geçti? Tıklayınız![/saritext]

Görüldüğü gibi Pazar günlerinin galibi Savaşçı dizisi olmak ile birlikte O Ses Türkiye Final programının AB ve ABC’de 1. olması, Survivor’un O Ses Türkiye’den daha fazla izleyiciye sahip olmasından dolayı 1. olacağı anlamına geliyor. Ama Savaşçı çok fazla reyting kaybına uğramayacaktır. Asıl reyting kaybına uğrayacak dizilerin Çocuklar Duymasın ve Cennet’in Gözyaşları olduğunu düşünüyorum. Aslan Ailem’de bu reytingler ile daha fazla devam edemeyecektir. 11 Şubat reyting sonuçları 12 Şubat günü açıklanacaktır. Sonuçları yazımızın devamında bulabilirsiniz.

[mavitext]11 Şubat 2. Ödül Oyunu Kim Kazandı? Tıklayınız![/mavitext]

11 Şubat 2018 Pazar Reyting Sonuçları!

11 Şubat Reyting sonuçları açıklandı. Survivor 2018 tüm gruplarda 1. oldu. Pazar günü reyting kaybı ise Cennet’in Gözyaşları ile Aslan Ailem’de yaşandı. Savaşçı ve Çocuklar Duymasın’da bir reyting kaybı yaşanmadı.

Etiketler: 11 şubat çocuklar duymasın reytinglei 11 şubat pazar reytingleri 11 şubat reyting sonuçları nasıl 11 şubat savaşçı reytingleri 11 şubat survivor reytingleri


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL