12 Haziran Salı Gelinim Mutfakta Yarışmasında Günün Birincisi Kim?

Yazar: Emre Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta yarışması yeni heyecanlarla haftanın 2. günü ekrana gelecek. 12 haziran salı günü her zaman olduğu gibi gelinler kendileri için belirlenen yemekleri yapacaklar ve kayınvalideler puanlayacak. Gelinim Mutfakta 12 haziran salı günün birincisi kim oldu? 

Yarışmaya yeni katılan Bilge ve Münevver Kurt ilk günden kendilerini ön plana çıkarmaya başardı. Pazartesi haftanın ilk günü yarışmanın birincisi 13 puanla Başak oldu. Günün sonuncusu ise geçtiğimiz hafta yarışmaya katılan Özlem hanım oldu. Özlem haftaya kötü bir başlangıç yaptı ve 9 puan aldı. Haitce ve yeni gelin Bilge 12 puan aldı.

Şimdi göler 12 haziran salı Gelinim Mutfakta yarışmasında günün birincisi kim olacak sorusunda. Bu sorunun yanıtı açıklanır açıklanmaz haberimizde yer alacak. Onun öncesinde salı günü gelinler ve kayınvalideler arasında neler yaşandığını hatırlayalım. Hatice yarışmaya başında taç ile geldi. Ve yarışmanın kraliçesi olduğunu söyledi. Hatice’nin bu çıkışı üzerine sivri dilli eleştirileriyle tanıdığımız Başak; Hatice’ye egolu ve megaloman kelimelerini kullandı. İkili arasında gerilim ve tartışma yaşanırken içeride Kayınvalideler arasında da atışmalar başladı.

Suna hanım, Hüsniye hanım ve gelini Hatice’nin kendilerini dev aynalarında gördüğünü söyledi. Suna Hanımın söylemlerine çok sinirlenen Hüsniye hanım artık yarışmadan gitmek istediğini sert bir şekilde ifade etti.  Hatice sadece Başak ile değil yeni gelen gelin Özlemle de tartışma yaşadı. Ve kayınvalidelerin gelinlerinden korktuğunu iddia etti.

Gelinim Mutfakta yarışmasında yine keyifli bir bölüm izleyenleri bekliyor.

12 haziran salı Gelinim Mutfakta günün birincisi kim 15 puanla Hatice

12 haziran salı Gelinim Mutfakta günün sonuncusu kim Başak

Gelinim Mutfakta yarışmasında sizin favoriniz kim? Hatice mi Başak mı?

 

Etiketler: 12 haziran salı kim birinci oldu gelinim mutfakta gelinim mutfakta 12 haziran salı günün birincisi kim


Yorumlar

  • hatice fanclap

    Favorim hati

Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL