12 Mart 2018 Pazartesi Reyting Sonuçları! Çukur’da Söz Kimin Olacak!

12 Mart 2018 Pazartesi Reyting Sonuçları! Çukur’da Söz Kimin Olacak!

Yazar: Emre Reyting Sonuçları

Pazartesi günleri reytinglerde iki önemli yapım arasında kıyasıya bir rekabet yaşanırken geçen hafta Çukur tüm gruplarda liderliği ele geçirmişti. Çukur dizisi içerde İdris ile Vartolu’nun Çukur Mahallesi’nde söz sahibi olmak için verdiği mücadeleyi anlatılırken, dışarda ise Söz dizisi ile liderlik mücadelesi veriyor. Peki lider kim olacak? Söz mü, Çukur mu? Siyah Beyaz Aşk bir sıçrama yapabilecek mi? 12 Mart Pazartesi reyting sonuçları açıklandı mı? Tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

12 Mart 2018 Pazartesi Reyting Sonuçları! Çukur’da Söz Kimin Olacak!

Çukur ve Söz arasında geçen pazartesi reytinglerinde diğer yapımları da unutmamak gerekiyor. Özellikle Kanal D’nin Siyah Beyaz Aşk dizisi de reytinglerde ciddi oranlara ulaşıyor ancak Söz ve Çukur’un geldiği noktaya henüz varamadı. Bu duruma neden olan sorunlar ve daha iyi ne yapılabilir diye kafa yoruyor olabilirler ancak Çukur ve Söz gibi aksiyonu yüksek dizilere karşı romantizmin ağırlıkta olduğu dizilerin çok şansı bulunmuyor.

Pazartesi günü Çukur ve Söz’ün rekabeti diğer yapımlara bir şans tanımıyor. Bu yüzden Siyah Beyaz Aşk bana göre iyi reyting alıyor. Bu günde reytingler de ilk sırada yer alan Kırgın Çiçekler ve Fox ekranlarında cumartesi gününden pazartesi gününe alınan iki dizi reytingleri düşük geldiği için final yapmak zorunda kaldı. Hafta sonu 10 reytinge çıkan Survivor 2018’de bu günde yayınlanmaya başladı ve sadece 5 – 6 reytinglerde kaldı.

[saritext]Kalbimdeki Deniz Neden Final Yapıyor? Tıklayınız![/saritext]

Pazartesi günleri Survivor bitinceye kadar devam edecek. Siyah Beyaz Aşk’ta aynı şekilde bu sezon belki gelecek sezonda devam edebilir. Ancak bu gün Çukur ve Söz’ün dışında yapımların işi zor. Atv ekranlarında 8. gün isimli yeni dizinin de pazartesi günü ekranlara geleceği konuşuluyor. Eğer böyle bir karar alırsa işi bu günde zor olacak. Ben Çukur izleyicisini çekeceğini düşünmüyorum. Belki Söz izleyicisini çekebilir ve Söz dizisi finale doğru ilerler. 8. Gün hiç izleyici elde edemezse final de yapabilir. Bunu yayınlandığında göreceğiz.

12 Mart Pazartesi reytinglerinden önce geçen haftanın reytinglerine bakacak olursak; Çukur 10,23, 12.73, 12.89 reytingleri ile 1. olurken, Söz, 9.82, 8.2 reyting ile 2. olurken, 6.69 reyting ile AB’de 3. oldu. Siyah Beyaz Aşk ise Total’de 4.31 reyting ile 7. olurken, AB ve ABC gruplarında 6. oldu. Survivor ise Total ve AB’de 4. olurken, ABC grubunda ise 5. oldu. 12 Mart Pazartesi reytingleri açıklandığında yazımızda bulabilirsiniz.

[mavitext]12 Mart Survivor 2018 Kim Elendi? Murat mı, Damla mı, Nihat mı? Tıklayınız![/mavitext]

12 Mart 2018 Pazartesi Reyting Sonuçları!

Henüz açıklanmadı.

Etiketler: 12 mart pazartesi reyting sonuçları 2018 12 mart reytingleri 2018 12 mart söz ve çukur reytingleri


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL