12 Mayıs 2018 Cumartesi Reyting Sonuçları! Yeni Gelin Mi Survivor Mı?

12 Mayıs 2018 Cumartesi Reyting Sonuçları! Yeni Gelin Mi Survivor Mı?

Yazar: Emre Reyting Sonuçları

Hafta sonları izleyici kitlesinin daha yoğun olarak ekranlarda olduğu bir gün olan Cumartesi hangi kanal daha çok izlendi? Hangi program ya da dizi daha çok tercih edildi? 12 Mayıs cumartesi reyting rekabetinin dişli geçtiği bir günde Yeni Gelin, Survivor, Fazilet Hanım ve Kızları, Adı Zehra arasında zirvenin sahibi kim oldu? İşte 12 mayıs cumartesi reyting sonuçları...

TV8’in fenomen yarışma programı Survivor 2018’de birleşme partisi öncesinde Acun Medya ve Survivor 2018 takımları arasında Futbol maçı ve anlat bakalım oyunları oynandı. İzleyenler bu keyifli dakikaları izlemek için Tv8’i izlemeyi tercih etti. 12 mayıs cumartesi reyting sonuçlarında zirvenin sahibi Survivor 2018 oldu.

Show Tv’nin sevilen komedi dizisi Yeni Gelin yine oldukça eğlenceli ve keyifli bir  bölümü izleyiciyle buluşturdu. Dizinin eksiği Kalender Ağanın olmamasıydı. Kalender Ağa son bölümlerde yer almayacak. Fakat dizi onun yokluğunda da izleyici kitlesini kaybetmedi. Yeni  Gelin Total grubunda Survivor 2018’den sonra ikinci sırada yer almayı başardı. 12 mayıs 2018 reyting sonuçlarında İlk iki sıralama yine değişmedi.

 

12 mayıs cumartesi reyting sonuçlarında 3. sırada yer alan dizi, yayın hayatına yeni başlayan İnsanlık Suçu oldu. Fox Tv’nin esrarengiz konusuyla dikkat çeken dizisi Adı Zehra ise 5. sırada yer aldı. Onu izleyen ise Star Tv’de yayınlanan ve geniş bir izleyici kitlesine sahip olan Fazilet Hanım ve Kızları dizisi oldu. Son zamanlarda reytinglerde belirgin bir düşüş yaşayan Fazilet Hanım ve Kızları dizisi için final sesleri gelmeye başladı.

Trt ekranlarının sevilen aile dizisi Kalk Gidelim Total grubunda ilk 10 içerisinde girmeyi başardı. Dizi AB grubunda ise ikinci sırada yer aldı.

12 mayıs cumartesi reyting sonuçlarında önceki haftalara göre belirgin bir değişiklik yaşanmadı. İzleyenlerin tercihleri bu hafta da değişmedi. Zirvenin sahibi yine Survivor oldu.

Etiketler: 12 mayıs 2018 reyting sonuçları 12 mayıs çarşamba reyting sıralaması 12 mayıs cumartesi reytingleri


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL