12 Şubat 2018 Pazartesi Reyting Sonuçları! Söz ve Çukur Reytingleri Nasıl?

12 Şubat 2018 Pazartesi Reyting Sonuçları! Söz ve Çukur Reytingleri Nasıl?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Reyting sonuçları kuşkusuz dizilerin en çok takip ettiği konuların başında geliyor. Reyting sonuçları dizilerin ne kadar izlendiği hakkında bilgi verirken sonuçları düşük gelen diziler zaman içerisinde finale yürüyor. Bazı diziler ise adeta finale koşuyor. Bu kadar önemli olan reyting sonuçlarında ise pazartesi günleri reytingleri ayrı bir öneme sahip. Pazartesi günleri reytinglerini önemli kılan neden ise bu günde yayınlanan Çukur, Söz, Siyah Beyaz Aşk ve Kırgın Çiçekler gibi reytingleri yüksek dizilerin olması. Peki 12 şubat pazartesi günü reyting sonuçları ne oldu? Çukur Total’de de Söz’ü geçerek tüm gruplarda ilk defa lider olabildi mi? Tüm bu soruların cevabını yazımızda bulabilirsiniz.

12 Şubat 2018 Pazartesi Reyting Sonuçları! Söz ve Çukur Reytingleri?

Pazartesi günleri en çok takip edilen diziler arasında açık ara önde bulunan Söz ve Çukur ciddi bir rekabetin içerisinde bulunurken, son günlerde reytinglerinde yükselme gözlenen dizi Siyah Beyaz Aşk’ın da reytinglerde ne yaptığı merak konusu oldu. Kırgın Çiçekler ise kan kaybettiği son haftalarda reytingleri merak edilen diğer dizilerden oldu. Pazartesi günleri haber kanalları da reytinglerde üst sıralarda yer alıyor.

12 Şubat pazartesi reytinglerine bakmadan önce geçen haftanın reytinglerini kontrol etmemizde fayda bulunuyor. Geçen hafta Söz Total’de 12.44 reyting ile 1. sırada yer alırken, Çukur 10.81 reyting ile 2. sırada yer aldı. Siyah Beyaz Aşk ise 5.80 reyting ile 6. sırada yer alırken, Kırgın Çiçekler 4.65 ile 8. sırada yer aldı. AB grubunda ise Çukur 13.02 reytinge ulaşarak 1. olurken, Söz 10 reyting ile 2. sırada yer aldı. Siyah Beyaz Aşk ise 7.42 reyting ile 4. sırada yer aldı. Kırgın Çiçekler ise 12. sırada yer aldı.

[mavitext]2018 Yılı Final Yapacak Diziler Tıklayınız![/mavitext]

ABC grubunda ise Çukur’un üstünlüğü bulunurken Söz’de çift haneli rakamlara ulaştı. Geçen hafta Söz ve Çukur reytinglerini büyük oranda yükseltirken, bu haftada aynı şekilde yüksek reytinglere ulaşmaları bekleniyor. Siyah Beyaz Aşk’ın ise AB grubunda reytinglerini yükseltmesi dikkatlerden kaçmazken Kırgın Çiçekler ise bekleneni bir türlü veremiyor. 12 şubat pazartesi reytingleri henüz açıklanmadı. Açıklandığında yazımızın devamından bulabilirsiniz.

[saritext]2018-2019 Yılı Yeni Başlayacak Diziler? Tıklayınız![/saritext]

12 Şubat 2018 Pazartesi Reyting Sonuçları!

12 Şubat Pazartesi reyting sonuçları açıklandı. Sonuçlara göre Total’de 11.49 ile 1. olurken, Çukur 11.27 ile 2. oldu. Siyah Beyaz Aşk ise 5.62 ile 6. oldu. AB’de ise 12. 83 ile 1. olurken, Söz 7.70 ile 2. oldu. Siyah Beyaz Aşk ise 6.97 ile 5. oldu. ABC grubunda ise Çukur 13.50 ile 1. olurken, Söz 9.11 ile 2. oldu. Siyah Beyaz Aşk ise 4. oldu. Kırgın Çiçekler ise bekleneni veremedi. Söz’ün geçen haftaya göre tüm gruplarda düşüşe geçtiği gözlenirken, Çukur’un Total’de Söz’e çok yakın olması dikkatlerden kaçmadı.

Etiketler: 12 şubat 2018 pazartesi reyting sonuçları 12 şubat çukur reytingleri 12 şubat reytingleri 12 şubat siyah beyaz reytingleri 12 şubat söz reytingleri


Yorum yaz