13 Haziran 2018 Çarşamba Reyting Sonuçları! Sen Anlat Karadeniz Zirvede!

Yazar: Emre Reyting Sonuçları

13 Haziran çarşamba büyük merakla beklenen reyting sonuçları nasıl? Hangi program ya da dizi daha çok izlendi? Seyircinin tercihi hangi kanaldan yana oldu? Sen Anlat Karadeniz, Survivor ve Star Tv’nin yeni dizisi Kalbimin Sultanı arasında yaşanan kıyasıya rekabette zirvenin sahibi kim oldu? İşte 13 haziran 2018 Çarşamba reyting sonuçları! (İftar programları dışında)

Son bir kaç yılın en iyi reyting alan dizileri arasında yer alan Sen anlat Karadeniz bu akşam sezon finaliyle ekrana geldi. Yine ağır dram yüklü bir bölümle izleyiciye veda etti. Vedat’ın itiraf videosunu polise veren Murat, Tahir ve Nefes’e kaçmaktan başka çare bırakmadı. Fakat Vedat’ın kurduğu oyunla Mustafa’nın hapse girmesi Tahir’i büyük bir çıkmazın içine düşürdü. Kalıp ailesine mi sahip çıkacaktı yoksa kaçıp Nefes’in hapse girmesine engel mi olacaktı? Heyecan ve aksiyon dolu bir bölümün ardından hüzün dolu bir sezon finali sahnesiyle ekranlara ve izleyiciye veda etti. Sen Anlat Karadeniz her hafta olduğu gibi 13 haziran 2018 çarşamba reyting sonuçlarında zirvenin sahibi olmayı başardı.

Survivor 2018 Diriliş Ertuğrul’un final yapmasının ardından çarşamba akşamları da ekrana gelmeye başladı. Sezon boyunca sadece ki güçlü yapımın olduğu çarşamba akşamları yayınlanmayan Survivor 13 haziran çarşamba yeni gününde nasıl bir reyting elde etti? Survivor her zaman ilk üç program arasında yer almayı başarıyor. 13 haziran çarşamba 2018 reyting sıralamasında 3. sırada yer aldı.

Ve Star Tv’nin büyük umutlarla ekrana getirdiği, yaklaşık 1 yıl süren hazırlıkların ardından 13 haziran çarşamba ekran macerasına başlayan Kalbimin Sultanı reyting sonuçları nasıl? Başrollerinde Ali Ersan Duru ve Aleksandra Nikiforova’nın yer aldığı, Osmanlı Sarayına muhbir olarak giren Anna’nın kalbini sultana kaptırmasıyla başlayan aşkını konu alıyor. Dizinin ilk bölümünde farklı heyecanlar arayan izleyiciler Star Tv’yi tercih etti. Fakat Sen Anlat Karadeniz’den dolayı bu hafta reytinglerde istediği başarıyı elde edemedi. Kalbimin Sultanı 13 haziran çarşamba reyting sıralamasında ne yazık ki en çok izlenen 10 program arasına giremedi. Ortalama 2-3 arasında bir reyting oranı yakaladığını düşünüyoruz. 13 haziran çarşamba 2018 reyting sonuçları Kalbimin Sultanı için oldukça önemli.

Reyting sonuçları kanallar ve yapımcılar için oldukça önemli kriter. Total, AB, ABC1 gruplarında yapılan izlenme oranları sonunda oluşan reytingler büyük önem taşıyor.

13 Haziran 2018 Çarşamba reyting Sonuçlarında zirve yine şaşırtmadı. Sen Anlat Karadeniz bu performansını  2. sezonda da koruyabilecek mi? Öyle ki ufak da olsa bir düşüş söz konusu.

 

Etiketler: 13 haziran 2018 çarşamba reytingler 13 haziran çarşamba reyting sıralaması 13 haziran çarşamba reyting sonuçları


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL