13 Mayıs Pazar 2018 Reyting Sonuçları! Survivor Zirvede Mi?

13 Mayıs Pazar 2018 Reyting Sonuçları! Survivor Zirvede Mi?

Yazar: Emre Reyting Sonuçları

Kanallar arasında reyting savaşının giderek kızıştığı son günlerde birbirinden güçlü rakiplerin ekranlarda yer aldığı 13 mayıs pazar reyting sonuçları nasıl? Hangi kanal daha çok izlendi? 13 mayıs pazar seyircinin tercihi hangi dizi yada program oldu? İşte 13 mayıs reyting sonuçları...

Tv8 ekranlarının zevkle izlenen reality yarışma programı Survivor 2018 yine zirvenin sahibi olmayı başardı. 13 mayıs pazar yayınlanan bölümde yarışmacılar birleşme partisinde doyasıya eğlendi ve şarkı yarışmasında performans gösterdiler. Aleyna Tilki ve İbrahim Büyükak’ın konuk olduğu olduğu Survivor 2018 her zamankinden daha eğlenceli ve keyifliydi. Bunun geri dönüşünü de reyting sonuçlarına olumlu yönde yansıdı. Ve 13 mayıs reyting sonuçlarında listenin başında yer alan program Survivor 2018 oldu.

Fox TV’nin savaş ve kahramanlık konulu dizisi Savaşçı yine heyecan ve aksiyon dolu yeni bölümüyle izleyenleri ekrana kilitlemeyi başardı. Her kesimden izleyicinin ilgiyle izlediği Fox TV’nin tutan dizilerinden biri olan Savaşçı, zirveyi kıl payı kaçırarak 13 mayıs 2018 pazar reyting sonuçlarında 2. sırada yer aldı.

Gülbin Tosun ile Fox Ana Haber bülteni ise ülkenin nabzını izleyenlere aktaran tarafsız habercilik anlayışıyla 3. sırada yer almayı başardı. 13 mayıs reyting sonuçlarında onu izleyen ise Çocuklar Duymasın oldu. Akabinde Atv ekranlarında yayınlanan ve önümüzdeki haftalarda final kararı alan Cennetin Gözyaşları onu takip eden program oldu.

Survivor 2018 13 mayıs reyting sonuçlarında kanalı şaşırtan Jet Sosyete 7. sırada alarak büyük hayal kırıklığı yarattı. Pazar akşamlarının tek komedi dizisi sayılan Jet Sosyete başlarda, reyting sıralamasında ilk üç program arasında yer alırken son zamanlarda hızlı bir düşüş yaşadı.

13 mayıs çarşamba 2018 reyting sonuçları 

1-Survvior

2-Savaşçı

3-Gülbin Tosun ile Fox Ana Haber

4- Çocuklar Duymasın

5- Cennetin Gözyaşları

6- Savaşçı Özet

7- Jet Sosyete

Etiketler: 13 mayıs 2018 pazar reyting sonuçları 13 mayıs pazar reyting sıralaması 13 mayıs reyting sonuçları


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL