13 Ocak 2020 Reyting Sonuçları, Çukur mu Sefirin Kızı mı?

13 Ocak 2020 Reyting Sonuçları, Çukur mu Sefirin Kızı mı?

Yazar: Emre Dizi Haberleri Reyting Sonuçları

Yılbaşı tatilinden sonra tüm kanallar dizilerine kaldıkları yerden devam ediyorlar. Çukur, Sefirin Kızı, Zalim İstanbul, Vuslat ve Yasak Elma 13 Ocak 2020 Pazartesi günü ekranlara geliyor. Peki hangi dizi reyting sonuçlarında zirveye adını yazdırdı? 13 Ocak 2020 pazartesi reyting sonuçları

Show TV’de Çukur, Trt1’de Vuslat, Fox Tv’de Yasak Elma, Kanal D’de Zalim İstanbul ve Star Tv’de Sefirin Kızı dizileri 13 Ocak pazartesi günü reytingler için büyük mücadele verdiler. Çukur günün açık ara birincisi olsa da yeni diziler her zaman büyük bir risk olarak karşımıza çıkıyor. Sefirin Kızı dizisi de bunlardan birisi. Kısa sürede izlenme oranlarını arttıran ve ciddi bir kitleye ulan dizi Çukur’un tahtını alacak mı?

Geçtiğimiz yılbaşı öncesi haftanın sonuçlarına kısa bir göz atalım isterseniz.  Total’de sırası ile ilk 10 şu şekilde sıralandı. Çukur, Sefirtin Kızı, Fatih Portakal Fox Ana Haber, Müge anlı ve Esra Erol, Yasak Elma, Sefirin Kızı Özet, Show Ana Haber, Çukur Özet ve Zalim İstanbul. AB’de ise İlk 10 şu şekilde oldu; Fatih Portakal Fox Ana Haber, Sefirin Kızı, Çukur, Sefirin Kızı Özet ve MasterChef, Yasak elma, Yasak elma Özet, Çukur Özet ve Müge Anlı.

Görüldüğü gibi Sefirin Kızı Totalde Çukur’un hemen ardında 2. Sırada yer alırken AB’de Çukur’un önünde 2.sırada yer almayı başardı. Kısa sürede müthiş bir çıkış yakalayan Sefirin Kızı bu yükselişi devam ettirecek gibi. 13 ocak 2020 reytingleri bu anlamda çok önemli. Son bilgilere göre Çukur bu sezon final yapacak. Eğer denilen doğru ise Sefirin Kızı pazartesi gününe damga vuracak gibi.

13 Ocak 2020 Pazartesi Reyting Sonuçları

Sonuçlar 14 ocak salı günü 10.00 ile 11.00 arasında açıklanacak. Açıklanır açıklanmaz yazımıza eklenecektir.

13 Ocak TOTAL REYTİNG SONUÇLARI

1 ÇUKUR SHOW

2 SEFIRIN KIZI STAR

3 FATIH PORTAKAL ILE FOX ANA HABER FOX

4 MUGE ANLI ILE TATLI SERT ATV

5 ESRA EROL’DA ATV

6 CUKUR (ÖZET) SHOW

7 YASAK ELMA FOX

8 SHOW ANA HABER SHOW

9 SEFIRIN KIZI (ÖZET) STAR

10 ZALIM ISTANBUL KANAL D

13 Ocak AB REYTİNG SONUÇLARI

 

1 FATIH PORTAKAL ILE FOX ANA HABER FOX

2 CUKUR SHOW

3 SEFIRIN KIZI STAR

4 YASAK ELMA FOX

5 YASAK ELMA (ÖZET) FOX

6 KIM MILYONER OLMAK ISTER ATV

7 RECEP IVEDIK 4 (T.S) TV8

8 ZALIM ISTANBUL KANAL D

9 CUKUR (ÖZET) SHOW

10 SEKSENLER TRT 1

Etiketler: 13 Ocak 2020 Reyting Sonuçları 13 Ocak 2020 sefirin kızı reytingleri 13 ocak çukur reytingleri 13 ocak pazartesi Çukur mu Sefirin Kızı mı 13 ocak reyting sonuçları


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL