14 Aralık Gelinim Mutfakta Kim Kazandı? Bileziklerin Sahibi Kim Oldu?

14 Aralık Gelinim Mutfakta Kim Kazandı? Bileziklerin Sahibi Kim Oldu?

Yazar: Emre Gelinim Mutfakta

Kanal d ekranlarının en çok sevilen ve izlenilen yarışması ”Gelinim Mutfakta” 14 aralık haftanın birincisi kim ? 14 aralık bileziklerin sahibi kim oldu ? Günün en yüksek puanını kim aldı ? Hepsinin cevabını haberimizin devamında bulabilirsiniz.

Gelinim mutfakta tüm hızı ile devam ederken haftanın son günün de tüm haftanın değerlendirilmesi yapıldı. Bu hafta yarışmacılar oldukça ağlamalı hüzünlü anlar yaşadı. Nezahat ve gelin Rümeysa’nın gelişi ile yarışma iyice kızıştı. Her hafta bir yarışmacının elendiği programda bu hafta kimin gideceği her cuma olduğu gibi merak konusu.  Yarışmacıları oldukça zorlayan menü ile bu hafta gelinler bir hayli zorlandı. Bir yandan Meksika yemeği bir yandan sarmalar gelinler menülerin hakkını verdi.

Haftanın son günün de yarışmacılardan ” ” yapmaları istendi. Hangi gelinler menü de başarılı olacak. Gelinler ellerinin tüm lezzetini bugün bir kez daha göstermeli ki yarışmaya veda edemesinler. Peki haftanın birincisi kim olacak ? Bilezikleri hangi gelin kazanacak ?

Kayınvalidelerin Verdikleri Puanlar

Sevgül Hanım

Cansu:

Elif:

Emel:

Rümeysa:

Ziyafet Hanım

Cansu:

Elif:

Emel:

Rümeysa:

Tuğçe Hanım

Cansu:

Elif:

Emel:

Rümeysa:

Nezahat Hanım

Cansu:

Elif:

Emel:

Rümeysa:

14 aralık cuma haftanın birincisi ” ” olurken elenen yarışmacı ise ” ” olmuştur. Olaylı bir hafta ve gün ile bu haftanın da sonuna gelmiş oluyoruz. Siz hangi gelin kayınvalideyi destekliyorsunuz. Bizler ile düşüncelerinizi paylaşmanızı bekliyoruz. Sizler de katılmak isterseniz sitemiz de gerekli bilgilere ulaşabilirsiniz.

Etiketler: 14 Aralık Gelinim Mutfakta Kim Kazandı? Bileziklerin Sahibi Kim Oldu? gelinim mutfakta 14 aralık kim kazandı? bileziklerin sahibi kim


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL