14 Eylül 2019 Cumartesi Reyting Sonuçları, Hangi Dizi Daha Çok İzlendi?

14 Eylül 2019 Cumartesi Reyting Sonuçları, Hangi Dizi Daha Çok İzlendi?

Yazar: Emre Reyting Sonuçları

Eylül ayının gelmesiyle sezon dizileri de yayınlanmaya başladı. 14 Eylül Cumartesi günü ekranlara 3 dizi geliyor. Bunlardan ikisi yeni sezonlarında start verecekken diğer bir dizi ise ilk defa izleyiciyle buluşacak. FOX TV’de Bir Aile Hikayesi, TRT 1’de Kalk Gidelim ve son olarak Show TV’de Kuzey Yıldızı dizileri reyting yarışında beraber mücadele verecekler. PEKİ 14 EYLÜL 2019 CUMARTESİ REYTİNG SONUÇLARINI HANGİ DİZİ DAMGA VURACAK?

FOX TV’de bir aile hikayesi dizisi 2 sezonunda başlayacak. 13 bölümü ile yeni sezonu başlayacak olan bir aile hikayesi reytinglerde rakiplerinin önüne geçmeye çalışacak. Diğer taraftan TRT 1 de kalk gidelim dizisi 77 bölümü ile 3ü sezonuna devam ediyor. Bu iki diziye ek olarak yeni bir dizi bu akşam 14 Eylül Cumartesi günü ekranlarda olacak.

Show TV ekranlarında Bir bölümüyle saat sekizde ekranlara gelecek olan Kuzey Yıldızı dizisi aile komedi romantik türünde ekranlarda olacak. Dizinin oyuncu kadrosunda Aslıhan Güner, İsmail Demirci, Toygan Avanoğlu, Cezmi Baskın, Zeynep Kankonde gibi isimler yer alıyor. Dizinin çekimleri Ordu’da yapılıyor. gerçekten doğal güzelliğiyle dikkat çeken dizinin çekim yerleri de ayrıca diziyi izleyenler tarafından merak ediliyor.

İsterseniz kısaca yeni dizi den bahsedelim. Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisi süreç film tarafından yapılıyor. Yönetmen koltuğunda Ersoy Güler’in oturduğu Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinin hikayesi kısaca şöyle; Demir çocukluk aşkı yıldızla çok güzel günler geçirmiştir. Yıldız kuzeyi kendini bildi bileli sevmektedir başka kimseye gözü görmemek nedir. İki aile de birbirlerinin Can dostudur. Böylece iki âşık söz yüzüğü takarlar.

Ancak Kuzey üniversite okumak için İstanbul’a gittiğinde her şey değişir tüm verdiği sözleri unutur Yeni aşklara yelken açar. Bu sayede artık Yıldız geride kalmıştır. Kuzey orada birisini sever onunla evlenir ve 3 tane kızı olur. tabii Yıldız yediği kazığın acı sana hiçbir zaman unutmamıştır öfkesi hep taze kalmıştır.

Kuzey karısı tarafından aldatılıp terk edilince üç kızıyla birlikte köye yeniden döner. Tabii bu sefer hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır. Kafası beş karış havada 3 tane kız, kendisine düşman köy halkı ve ona bir kaşık suda boğulmak isteyen eski aşkı Yıldız.

14 Eylül reytingleri herkes tarafından çok merak ediliyor. 3 dizi Cumartesi akşamı en çok izlenen dizi olmak için kıyasıya yarışacak. 3 kişiden 2’si komedi türünde ekranları gelirken diğer dizi daha çok dram türünde olması dikkatlerden kaçmadı. Bakalım hangi dizi 14 Eylül cumartesi akşamına reytinglerde damga vuracak?

14 Eylül 2019 Cumartesi Reyting Sonuçları

Etiketler: 14 Eylül Cumartesi reyting sonuçları 14 Eylül cumartesi reytingleri Kuzey Yıldızı İlk Aşk reytingleri Kuzey Yıldızı izlendi mi tuttu mu


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL