14 Eylül 2020 Pazartesi Reyting Sonuçları! Zirvenin Yeni İsmi Kim?

14 Eylül 2020 Pazartesi Reyting Sonuçları! Zirvenin Yeni İsmi Kim?

Yazar: Emre Reyting Sonuçları

Yine bir pazartesi geride kaldı. Kıyasıya rekabetin yaşandığı 14 Eylül 2020 pazartesi reyting sonuçları nasıl gerçekleşti. Hangi yapım ismini zirveye yazdırdı?

Haftanın en çekişmeli geçen pazartesi günü ekranlarda Çukur, Gençliğim Eyvah, Yasak Elma ve Sefirin Kızı isimli yapımlar vardı. Tv8’de Masterchef yarışması da listedeki yerini aldı. Yine kıyasıya bir rekabet yaşandı. Günün favori yapımı şüphesiz Çukur olmaya devam ediyor. Peki son dakika değişikliğ yaşandı mı, 14 Eylül 2020 reytinglerinde zirvenin ismi değişti mi?

Çukur’da Yamaç vurulmuş ve bu haber Çukur’da deprem etkisi yapmıştı. Yamaç ise abisi Vartolu’dan destek görmüştü. Abise sarılıp ağladığı sahne herkesi duygulandırdı. Çukur yine muhteşem bir bölümle ekranlara geldi. Çukur’un yeni bölümünde Azer ve Karaca’dan hayatlarını değiştirecek bir karar geldi. Çukur 14 eylül reytinglerinde zirveyi aldı mı?

Sefirin Kızı dizisinde Sancar Nare’yi dedesinin odasına kitlemiştir. Gediz’in ise konağa girişi yasaklanmıştır. Bu karar Gediz’i çok yaralar. Menekşe ise Nare’nin üst odada kalmasına çok bozulur. Kahraman’ın devreye girmesi ile dengeler değişir. Ancak Sancar’ın son dakka hamlesi herkesi şaşırtmıştır. Sefirin Kızı 14 eylül reytingleri açıklandı mı, hangi dizi birinci oldu?

tıkla>>> 7 Eylül 2020 Reyting Sonuçları, Efsane Rekabet Başladı!

14 Eylül 2020 Pazartesi Reyting Sonuçları

Resmi sonuçlar saat 10.00’dan sonra açıklanacaktır. Resmi sonuçlar geldiğinde yazımıza eklenecektir, takipte kalın… 14 Eylül 2020 pazartesi reyting sonuçlarında AB ve ABC1 kategorilerinde Masterchef’in liderliği bariz bir şekilde ortaya çıktı. Çukur dizisi Total’de liderliği yine bırakmadı. Yasak Elma ve Sefirin Kızı dizileri ise 2. Ve 3. Sıraları paylaştılar. İşte 14 Eylül 2020 Pazartesi Reyting Sonuçları

Etiketler: 14 Eylül 2020 reyting sonuçları 14 Eylül pazartesi reytingleri 14 Eylül reyting sonuçları


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL