14 Mart 2018 Çarşamba Reyting Sonuçları! Sen Anlat Karadeniz mi Diriliş mi

14 Mart 2018 Çarşamba Reyting Sonuçları! Sen Anlat Karadeniz mi Diriliş mi

Yazar: Emre Reyting Sonuçları

Çarşamba günleri reytinglerde büyük önem taşıyor. Çarşamba günü reytingleri haftanın en çok reyting alan iki dizisini bünyesinde barındırıyor. Bu dizilerden Sen Anlat Karadeniz totalde lider konumda bulunurken, Diriliş Ertuğrul ise AB ve ABC gruplarında lider konumda bulunuyor. Peki 14 Mart Çarşamba reyting sonuçları ne oldu? Sen Anlat Karadeniz ve Diriliş Ertuğrul reyting sonuçları ne oldu? Tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

14 Mart 2018 Çarşamba Reyting Sonuçları! S. A. K. mi Diriliş mi?

Çarşamba reytinglerinde Sen Anlat Karadeniz ve Diriliş Ertuğrul’un damgası bulunurken Star Tv ekranlarında yayınlanan Börü ise beklenen reytinglere ulaşamadı. Börü dizisi 6 bölümden oluşan mini bir dizi olmasından dolayı çok talep görmediği kanısındayım. Daha önce TRT ekranlarında yayınlanan Alija dizisinde mini bir dizi idi ve reytinglerde gereken başarıyı yakalayamamıştı. Kanal D bu güne dizi yerine Popstar 2018 isimli şarkı yarışması koyarken diğer kanalların bugün için çalışmaları devam ediyor.

14 Mart reytinglerinden önce dizilerin son reytinglerine bakacak olursak; Sen Anlat Karadeniz totalde 18.45 reyting ile 1. olurken, Diriliş Ertuğrul ise 15.61 reyting ile 2. sırada yer aldı. Börü ise 2.83 reyting ile 18. sırada yer aldı. AB grubunda ise Diriliş Ertuğrul 21.24 reyting ile 1. olurken, Sen Anlat Karadeniz ise 11.68 reyting ile 2. sırada yer aldı. Börü 3.93 reyting ile 7. sırada yer aldı.

[saritext]Diriliş Ertuğrul 2018’de Final mi Yapıyor? Tıklayınız![/saritext]

Sen Anlat Karadeniz ABC grubunda ise 15.05 reytingle 2. olurken, Diriliş Ertuğrul ise 19.86 reyting ile 1. oldu. Börü ise ABC grubunda 15. sırada yer aldı. Bu grupta dikkat çeken yapım ise Yemekteyiz oldu. Yemekteyiz ABC grubunda 4.17 reyting ile 6. sırada yer aldı. Günlük dizilerde ise Adını Sen Koy 16. sırada yer alırken, Elif 21., Kördüğüm 23., Beni Affet 25. Beni Bırakma 26., Ah Kalbim ise 35. sırada yer aldı. Hıçkırık dizisi ise final yaptı.

Görüldüğü gibi çarşamba günleri Diriliş Ertuğrul ve Sen Anlat Karadeniz arasındaki kıyasıya rekabet devam ederken bugün için diğer kanallar dizi koymaya çekiniyorlar. Son dönemde yayına girecek dizilerin günleri çarşamba gününden farklı. Bu durumda iki dizi bugünü değerlendiriyor. 14 Mart Çarşamba reytingleri açıklandığında yazımızın devamında bulabilirsiniz.

[mavitext]2018 Final Yapacak Diziler? Tıklayınız![/mavitext]

14 Mart 2018 Çarşamba Reyting Sonuçları!

Sen Anlat Karadeniz totalde liderliğini sürdürürken, AB ve ABC gruplarında Diriliş Ertuğrul’un liderliği devam ediyor. Börü ise 19. sırada yer alıyor. Sen Anlat Karadeniz’in totaldeki düşüşü devam ediyor. Dizi 21 reytinglere kadar çıkmıştı. 2 hafta da 4 reyting birden düştü.

Etiketler: 14 mart 2018 reyting sonuçları 14 mart diriliş reytingleri sen anlat karadeniz reytingleri 14 mart


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL