14 Mayıs 2018 Pazartesi Reyting Sonuçlar! Söz Mü Çukur Mu?

14 Mayıs 2018 Pazartesi Reyting Sonuçlar! Söz Mü Çukur Mu?

Yazar: Emre Reyting Sonuçları

Birbirinden dişli rakiplerin reyting mücadelesi verdiği pazartesi akşamı hangi dizi yada program daha çok izlendi? Total, AB ve ABC1 gruplarında üst sıralar nasıl oluştu? Çukur, Söz, Yasak Elma, Survivor ve Siyah Beyaz Aşk gibi güçlü yapımların izleyiciyle buluştuğu 14 mayıs pazartesi reyting sonuçları nasıl? İşte detaylar…

Star TV’nin asker ve kahramanlık temasıyla dikkat çeken ve geniş bir izleyici kitlesine sahip olan Söz, heyecan oldu yeni bölümüyle ekrana geldi. Dizinin bu bölümünde Fethi, görevlendirildiği bir operasyonda ölümle burun buruna geldi. Avcı ölecek mi öldü mü derken heyecanın hat safhada yaşandığı bir bölüm izledik. Söz dizisi 14 mayıs pazartesi reyting sonuçlarında yine zirvenin sahibi olmayı başardı.

Çukur dizisinde Vartolu’nun Çukur’u ele geçirmek için Selim, Emrah ve Nazım ile iş birliği yapması geceye damga vurdu. Bol aksiyon ve gerilimin hakim olduğu Çukur dizisi 14 mayıs pazartesi reyting sonuçlarında zirveyi kıl payı kaçırarak Total grubunda 2. sıraya yerleşti.

Ekranların en çok izlenen yarışma programı Survivor’da yine nefes kesen bir ödül oyunu izleyiciyle buluştu. 14 mayıs pazartesi 2018 reyting sonuçlarında Survivor 3. sırada yer aldı. Bu hafta da reyting sıralamasında ilk üç program arasında bir değişiklik olmadı. Reyting sonuçlarında ilk üç program bu sırayla şekillenirken 4. sırada Fatih Portakal ile Fox Ana haberyerini aldı. Onu takip eden yine Fox Tv’nin entrika yüklü hikayesiyle Yasak elma oldu.

14 Mayıs pazartesi 2018 reyting sıralamasını sizlerle paylaştık. Pazartesi akşamı en çok hangi dizi izlendi en çok hangi kanal tercih edildi soruları da böylece yanıt buldu.

Etiketler: 14 mayıs 2018 pazartesi reyting sıralaması 14 mayıs pazartesi reyting sonuçları


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL