14 Nisan Hekimoğlu Neden Yok? Erken final mi yapti Neden Bitti

14 Nisan Hekimoğlu Neden Yok? Erken final mi yapti Neden Bitti

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Kanal D’nin Timuçin Esen, Okan Yalabık, Damla Conbay ve Kaan Yıldırım’ın başrollerinde oynadığı, İstanbul Tuzla’da Okan Üniversitesi Hastanesi’nde çekilen ilgiyle izlenen dizisi Hekimoğlu 14.bölümü ile 7 Nisan Salı akşamı ekranlara geldi. Bu hafta ise ilgiyle izlenen dizinin yeni bölümü yayın akışına girmedi. 14 Nisan Hekimoğlu Neden Yok? Erken final mi yaptı Neden Bitti soruları akıllara geldi.

Hekimoğlu’nun yayınlanan son yani 14. bölümünde neler yaşanmıştı? Hekimoğlu Vahapla yüzleşmek zorunda kaldi. Vahap Hekimoğlu’nun istifasını istedi. Bu yöntemle başarılı olamayan Vahap Hekimoğlu’nun kovulması için Yönetim Kurulunu topladı. Hekimoğlu Orhan ve İpek’in kendi tarafında olduğunu düşündu. Oy birliği sağlanmadıgi icin Vahap’ın planı işe yaramadı. Fakat oylama günü İpek beklenmedik bir tutum gösterdi.

Ayrıca hastaneye hamile bir kadın yatırılacaktı. Hekimoğlu ve ekibi bir yandan da hem anneyi hemde bebeği yaşatmak için uğraş verdi. Tüm uğraşıları ise herkes tarafından görüldü. Hekimoğlu 14 Nisan bitti mi? 14 Nisan Hekimoğlu Neden Yok? Erken final mi yaptı Neden Bitti? Ateş Hekimoğlu kovulacak mı? Vahap diziden ne zaman ayrılacak? Hekimoglu sezon finali mi yaptı? Orhan’nın kovulma sebebi ne?

Tüm bu soruların cevabı 15. bölümde gizli. Dolayısıyla sevilen dizi Hekimoğlu erken final yapmadı. Corono virüs sebebiyle yeni bölümün ne zaman yayınlanacağı henüz belli değildir. Sevilen dizi Hekimoğlu yeni bölümleriyle en yakın zamanda ekranlara gelmeye devam edecektir.

Hali hazırdaki bölümlerini yayına sokan efsane dizi Hekimoglu ile ilgili sosyal medyada sezon finali yaptigi haberleri dolaşıyor. Yeni Bölüm çekilme ihtimali şuanlık yok. Oyuncular sete çıkmayınca sezon finali de mantikli geldi. Hekimoglu sezon finali yaparsa ve her şey yolunda giderde korona belası ülkemizden giderse yeni bölüm sezonu ekim ayında açılacak. Hekimoglu 15. Bölüm ekim ayında kanal D ekranlarının yayın akışına dahil olacak.

Etiketler: Hekimoglu 14 nisan neden yok Hekimoglu bitti mi Hekimoglu sezon finali mi yapti Hekimoglu yeni bolum ne zaman


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL