14 Ocak 2020 Salı Reyting Sonuçları, Eşkiya mı, Ramo mu, Kadın mı?

14 Ocak 2020 Salı Reyting Sonuçları, Eşkiya mı, Ramo mu, Kadın mı?

Yazar: Emre Reyting Sonuçları

14 Ocak 2020 Salı günü yeni bir dizi ekranlara geldi. Ramo dizisi Show TV de izleyicisi ile buluştu. Tanıtımları yayınlandığında beri en merak edilen sizlerden olan Ramo izlendi mi, 14 Ocak 2020 salı reyting sonuçları nasıl, hangi dizi daha çok izlendi?

Bir kabadayının doğuş hikayesini konu alan Ramo günün en çok merak edilen yapımı. Ramo izlenir mi bilinmez ama Çukur ile benzeyen kurgusu dikkatlerden kaçmadı. İsterseniz kısaca Ramo’dan bahsedelim. Adana’da çekilen dizide Ramo Adana’nın en belalı Mahallesi’nde akaryakıt kaçakçılığından tutunda her türlü işi yapan bir mahallenin lideridir.

Cengiz adında Adana’nın en zengin mafyasına da çalışan Ramo onun sağ kolu gibidir. Cengiz’in kızı Ramo’nun dikkatinden kaçmaz ve içten içe birbirlerine aşk beslemektedirler. Ramo, büyük bir mafya yapılanmasının içinden sıyrılıp kendi imparatorluğunu kuracaktır. Ramo dizisi izlenir mi, ne kadar reyting alır, 14 Ocak reytingleri nasıl?

Ramo, salı günü; kadın, eşkiya gibi usta yapımlarla yarışmalara. Aslında işi oldukça zor. Ama kurgusu ve kadrosu iyi ise aradan sıyrılabilir. İlk izlenimlere göre Ramo dizisi izlenecek gibi gözüküyor. İlk bölüm itibari ile oyunculuklar gayet iyi. Hikaye ve kurgu da etkileyici. Yani dizinin tutma ihtimali gayet yüksek. Ramo dizisi tuttu mu izlendi mi başlıklı yazımızı BURADAN okuyabilirsiniz. Detayları orada paylaştık. Peki 14 Ocak 2020 salı reyting sonuçları açıklandı mı, ne zaman açıklanacak?

14 Ocak 2020 Reyting Sonuçları

14 ocak reyting sonuçları 15 ocak çarşamba günü saat 10.00 ile 11.00 arasında açıklanacak. Peki son haftanın reyting sonuçları nasıldı kısaca hatırlayalım. Yılbaşı öncesi 24 aralık salı günü tüm diziler yayınlanmış ve işte reyting sonuçları. Totalde sırasıyla Eşkiya, Fatih Portakal Fox Ana Haber, Kadın, Esra Erol, Müge anlı, Eşkıya Özet, Hekimoğlu, Kış Şehirleri, Show Ana Haber ve Kadın Özet dizileri ilk 10 sırayı almışlardı.

tıkla>>> Ramo Dizisi Reytingleri Nasıl, İzlendi mi, Tuttu mu, 14 Ocak Reyting Sonuçları

14 ocak 2020 salı günü reytinglere damga vuran tüm kategorilerde il 10 listesi. Sonuçlara baktığımızda Ramo dizisi ilk bölüm itibari ile oldukça güzel bir reytimng almışa benziyor. Bakalım diğer hafta nasıl bir reyting sonucu bizleri bekliyor olacak.

Etiketler: 14 Ocak 2020 salı reyting sonuçları 14 Ocak Ramo izlendi mi 14 Ocak reytingleri


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL