14 Şubat 2018 Çarşamba Reyting Sonuçları! Diriliş- Sen Anlat Karadeniz Reytingleri

14 Şubat 2018 Çarşamba Reyting Sonuçları! Diriliş- Sen Anlat Karadeniz Reytingleri

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Reyting sonuçları televizyon ekranlarında izlediğimiz tüm genel adı ile projeler için önem taşıyor. Yapım şirketleri uzun yıllar bir proje hazırlığı içine giriyor, projeyi olgunlaştırıp yayınlıyor. Sonrasında ise reytingi az olursa bir kaç bölüm sonra bitiriyor. Bunun binlerce örneği var. Bazı projelerde reytingleri iyi olduğu için uzun yıllar devam ediyor. Peki 14 şubat çarşamba günü yayınlanan dizilerin reytingleri nasıl? Diriliş mi önde yoksa Sen Anlat Karadeniz mi? Tüm bu soruların cevabını yazımızda bulabilirsiniz.

14 Şubat 2018 Çarşamba Reyting Sonuçları! Diriliş- Sen Anlat Karadeniz

Çarşamba günü televizyon ekranlarına baktığımızda iki reytingi yüksek dizi ile karşılaşıyoruz. Bunlardan birisi Sen Anlat Karadeniz ile Diriliş Ertuğrul. Bu iki dizi dışında final yapacağı kesinleşen Meryem dizisi bulunuyor. Meryem dizisi dışında bu güne yeni bir dizi daha dahil olacak. Star ekranlarında 6 bölümlük olacak askeri dizi Börü’nün bu gündeki reytingleri de merak konusu olacak. Çarşamba günü reytingleri o kadar yüksek ki bu güne bir dizi koymak adeta yürek istiyor. Ancak yeni diziler yolda ve çok iddialı diziler olacak.

14 Şubat reyting sonuçlarına bakmadan önce geçen haftanın reytinglerine bakacak olursak; Sen Anlat Karadeniz Total grubunda 18.44 reytinge ulaşarak 1. olurken Diriliş Ertuğrul ise 14.62 reyting ile 2. sıradaki yerini aldı. AB grubunda ise Diriliş Ertuğrul 19.07 reyting ile 1. olurken, Sen Anlat Karadeniz 11.98 reyting ile 2. sırada yer aldı. ABC grubunda ise Diriliş Ertuğrul 19.21 reyting ile 1. olurken, Sen Anlat Karadeniz 15.85 reyting ile 2. oldu. Meryem ise 28, 19 ve 24. sıralarda yer alarak finale koştuğunu göstermiş oldu.

[saritext]2018 Yılında Diriliş Ertuğrul Final mi Yapıyor? Tıklayınız![/saritext]

Çarşamba reytinglerinde Sen Anlat Karadeniz geçen hafta bir önceki haftaya göre 2 reyting birden yükselmiş, ayrıca AB ve ABC’deki reytinglerini de artırmıştı. Diriliş Ertuğrul ise Total’deki liderliğini 2. hafta da geri alamadığı gibi düşüşüne devam etmişti. Diriliş Ertuğrul AB ve ABC gruplarında ise yükseliş yaşamıştı. 14 Şubat reyting sonuçları henüz açıklanmadı. Ancak şimdiden reyting sonuçları merak konusu oldu. Sonuçlar açıklandığında yazımızın devamında bulabilirsiniz.

[mavitext]2018 Yılı Final Yapacak Diziler? Tıklayınız![/mavitext]

14 Şubat 2018 Çarşamba Reyting Sonuçları!

14 şubat reyting sonuçları açıklandı. Sonuçlara göre Sen Anlat Karadeniz Total’de 20.43 reyting ile 1. olurken, Diriliş 14.63 reyting ile 2. oldu. AB grubunda ise Diriliş 18.36 reyting ile 1. olurken, Sen Anlat Karadeniz 13.66 reyting ile 2. oldu. ABC grubunda ise Diriliş 18.25 reyting ile 1. olurken, Sen Anlat Karadeniz 16.79 reyting ile 2. oldu. Sen Anlat Karadeniz’in yükselişi durdurulamıyor. Tüm gruplarda 2 puan daha yükselen dizi ABC grubunda gelecek hafta Diriliş Ertuğrul’u geçebilir.

Etiketler: 14 şubat çarşamba reyting sonuçları 14 şubat diriliş reytingleri 14 şubat sen anlat karadeniz reytingleri


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL