15 Ekim Yeni Bir Ben Yarışması Yeni Yarışmacı Kim? Günün En yüksek Puanını Alan Yarışmacı Kim ?

15 Ekim Yeni Bir Ben Yarışması Yeni Yarışmacı Kim? Günün En yüksek Puanını Alan Yarışmacı Kim ?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Kanal d ekranında yeni bir hafta bizleri bekliyor. Bu hafta gelecek yeni yarışmacı kim? Yeni Bir Ben yarışmasın da yeni isim de ne gibi değişiklikler olacak ? İlk gün konseptinde başarılı olacak mı ? Hepsini haftanın ilk bölümü ile bugün göreceğiz. 

Hafta içi her gün 16:00 da ekrana gelen moda tutkunlarının yarışması ”Yeni Bir Ben” her zaman olduğu gibi moda aşıklarının programı olmaya devam ediyor. Başarılı ve usta isimlerin yer aldığı, Raşit Bağzıbağlı, Şebnem Dönmez ve Tuvana Büyükçınar’ın jüri üyeliğinde nefes kestiği yarışmada yarışmacılara oldukça katkı sağladıkları aşikar.

Gelelim Bu haftanın yeni yarışmacısına. Bu hafta yarışmaya yeni katılan isim  ”Nalan ” olmuştur. Bu haftanın konsepti ise ”Maskeli Balo” olmuştur. Yeni yarışmacı Nalan ve diğer yarışmacılar Maskeli Balo konseptini nasıl gerçekleştirecekler. Bu konsept ile başarılı olacaklar mı? Günlük giyimin dışında olan bu konsept yarışmacıları biraz zorlayacak gibi gözüküyor.

Bu haftanın ilk gününde alınan puanlar ise:

Ceylan:

Nalan:

Nesrin:

Selma:

Azra:

Haftanın en yüksek puanını ise ” ” almıştır.

Etiketler: 15 ekim pazartesi yeni bir ben günün birincisi kim 15 ekim yeni bir ben yarışması yeni gelen yarışmacı kim 15 Ekim Yeni Bir Ben Yarışması Yeni Yarışmacı Kim? Günün En yüksek Puan Alan Yarışmacı Kim ? 26 bölüm yeni bir ben yarışması günün en yüksek puanı kim 26 bölüm yeni bir ben yarışması yeni gelen yarışmacı kim


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL