15 Mart 2019 Cuma Reyting Sonuçları; Gülperi, Hercai, Arka Sokaklar, İstanbullu Gelin!

15 Mart 2019 Cuma Reyting Sonuçları; Gülperi, Hercai, Arka Sokaklar, İstanbullu Gelin!

Yazar: Emre Reyting Sonuçları

15 Mart cuma günü yeni bir dizinin başlamasıyla reyting sonuçları daha da merak edilmeye başlandı. Hercai dizisi ilk bölümü ile atv ekranlarında izleyicisiyle buluştu. Peki yeni dizi Hercai reytingleri nasıl, 15 Mart 2019 cuma reyting sonuçları.

Atv’nin yeni dizisi hercai 15 Mart cuma günü görücüye çıktı. Ebru Şahin ve Akın Akın yüzünün başrolleri paylaştığı dizide diğer oyuncular ayda Aksel, Macit sonkan, Gülçin santırcıoğlu, Serhat tutumluer, Tansu taşanlar, Oya unustası gibi tanıdık simalar karşımıza çıktı.

Peki hercai dizisi ilk bölüm ile sevildimi izlendimi tuttu mu? Dram ve aşk türünde ekranlara gelen hercai dizisi Mia yapım tarafından hazırlanmaktadır. Yönetmenliğini Cem Karcı’nın yaptığı dizide hikaye Eda Tezcan ve Feray Şahin tarafından kaleme alınmaktadır.

Dizi Mardinli Şadoğlu ve aslanbey ailelerinin hikayesini ekranlara getirmektedir. Amca kızlarının aynı erkeğe aşık olması dizide olayların başlangıcını teşkil eder. Recai dizisi cuma günü güçlü yapılara karşı rekabet içerisine girdi.

Arka sokaklar, Gülperi, İstanbullu gelin, kızım ve payitaht Abdülhamid dizileriyle rekabet etti. Geçtiğimiz haftadan reytingde baktığımızda AB’de İstanbullu gelin 1. Sırada yer aldı, payitaht 2, kızım 4, arka sokaklar 5 ve Gülperi 7. Sırada yer aldı. Totalde ise arka sokaklar 1 Gülperi 3 ayitaht 6 kızım 7 ve İstanbullu gelin 8.srada yer almışlardı.

15 Mart 2019 Cuma Reyting Sonuçları

15 Mart 2019 cuma gününün reytingleri açıklandı. AB’de İstanbullu gelin 2 payitaht 3 arka sokaklar 4 kızım 5 ve hercai 9. Sırada yer aldı.

Total desem arka sokaklar 1. Hercai 5. Payitaht 6. Gülperi 7. İstanbullu Gelin 9. ve Kızım dizisi 10. sırada yer aldı. Bu sonuçlara göre Hercai dizisinin totalde sevildiği, izlendiği ve takip edildiği dikkatlerden kaçmadı. Ancak AB ve abc1 grupların da istediği ilgiyi göremedi. Hemen tekrar kısaca kategorilerdeki Hercai’nin sırasında bakalım. Hercai dizisi totalde 5.85 ile 5, AB’de 3.56 ile 9 ve son olarak abc1 kategorisinde 4.85 ile 6 sırada yer aldı.

Etiketler: 15 Mart 2019 Cuma hercai reytingleri 15 Mart 2019 Cuma Reytingleri 15 mart cuma reyting sonuçları


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL