15 Ocak 2018 Salı Reyting Sonuçları, Halka Reytingleri

15 Ocak 2018 Salı Reyting Sonuçları, Halka Reytingleri

Yazar: Emre Reyting Sonuçları

Trt1’in yeni dizisi Halka 1.bölümü ile 15 Ocak Salı günü ekranlara geliyor. Dizilerin yayınlanmadığı bir günde ekranlara gelen dizinin reytingleri merak ediliyor. Halka izlendi mi, reytingleri nasıl?

Yusuf Esenkal’ın sahibi olduğu Es Film tarafından yapılan Halka dizisi Valkan Kocatürk yönetiminde seyirci ile buluşuyor. Senaryosunu Aziz Tuna C. Ve Ali Demirel’in kaleme aldığı dizinin kadrosunda Serkan Çayoğlu (Cihangir), Hande Erçel (Müjde), Kaan Yıldırım (Kaan), Hazal Subaşı (Bahar), Nazan Kesal (Hümeyra) gibi isimler yer alıyor.

Halka isimli bir suç örgütü ve bu örgütün etkilediği hayatları ekranlara getiren Halka dizisinde mafya, para ve entrikanın etkili olduğu karanlık dünyayı yıkmaya çalışan Cihangir ve Kaan’ın mücadelesini ekranlara getiriyor. Dizinin Salı günü yayınlanması elbette büyük bir risk. Eşkiya ve Kadın gibi reyting rekortmeni dizilerle mücadelesi onu bir hayli zorlayacak gibi.

15 Ocak 2018 Salı günü reytinglerde belki hatırı sayılır bir puan alsa da ilerleyen haftalarda bir düşüş yaşayabilir. Peki 15 ocak Salı günü diğer kanallarda hangi yapımlar ekranlara geliyor, göz atalım.

Atv’de 19:50’de Boluspor ve Galatasaray’ın maçı ekranlara geliyor.Star Tv’de 20.00’da Babaların Babası isimli sinema filmi seyirci ile buluşuyor. 19.45’te Kanal D’de Son Ültimatom isimli film reytinglerde kanalını temsil edecek. Show Tv’de ise Güldür Güldür Show’un tekrarı saat 20.00’da evlerimize konuk oluyor.

Halka Dizisi İzlendi mi Tuttu mu, Reytingleri Nasıl? İlk Yorumlar!

15 Ocak 2018 Salı Reyting Sonuçları

Resmi veriler geldiğinde reyting sonuçları eklencektir. Verilersaat 10.00 ile 10.30 arasında ajanslara düşmektedir. Takipte kalın. Halka dizisi ilk bölüm itibari ile bir hayli sevildi. Ciddi bir kitle tarafından izlenen Halka, twitterda da gündem oldu. Reytinglerde ciddi bir puan alacağa benziyor. Peki siz değerli takipçilerimiz diziyi nasıl buldunuz, sizce dizi tutar mı?

Etiketler: 15 Ocak 2018 Salı halka izlendimi 15 Ocak 2018 Salı Reyting Sonuçları Halka dizisi reytingleri


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL