15 Ocak 2020 Reyting Sonuçları, Zemheri Güne Damga mı Vurdu?

15 ocak 2020 tarihinde yeni bir dizi ekran macerasına başladı. Zemheri dizisi çarşamba günü reyting sonuçları için büyük bir mücadele verdi ve verecek. 15 ocak 2020 çarşamba reyting sonuçları nasıl sonuçlandı, Zemheri dizisi ilk bölüm itibari ile ne kadar izlendi?

15 Ocak Çarşamba Kuruluş Osman ekranlarda değildi ve yeni dizi Zemheri birinci bölümüyle seyircisinin karşısına geçti. Dizi ilk bölümde Afili Aşk, Benim Adım Melek, Doğduğum Ev Kaderimdir dizileri ile yarıştı. Kuruluş Osman bu hafta yeni bölüm yayınlamadı. Yine Star Tv’de Yol Arkadaşım 2 dizisi ekranlara geldi. Peki 15 ocak çarşamba reyting sonuçlarına hangi dizi damga vurdu, izlenme oranları nasıl gerçekleşti?

Çarşamba günü bildiğiniz gibi en zorlu günlerden birisidir. Zemheri dizisini Çarşambaya alan kanal oldukça riskli bir adım atmış oldu. Özellikle Kuruluş Osman gibi kitlesi belli olan, reytingleri yüksek bir dizi ile zirve yarışına girmek büyük bir risktir. Her dizi için ilk izlenim çok önemli. İlk bölümlerde alınamayan reytingler ne yazık ki diğer bölümlerde alınamamakta.

Tabi diğer taraftan gün değişikliği de diziler için erken final kararının sinyalleri demektir. Bu anlamda Zemheri için oldukça zor bir gün olduğunun altını çizmek gerek.. 15 ocak 2020 reytingleri nasıl, hangi dizi izlendi? İsterseniz Çarşamba gününün son reyting sonuçlarına bakalım. Bu sonuçlar bize az çok bir yorum yapma şansı verecektir. Yılbaşı öncesi çarşamba gününün reytingleri nasıl gerçekleşti?

Totalde Kuruluş Osman birinci, Fox Ana Haber ikinci, Kuruluş Osman Özet üçüncü oldu. Ab’de Kuruluş Osman yine zirvedeki yerini korudu. Sırası ile Fox Haber, Kuruluş Özet AB’de ikinci ve üçüncü yerini almış oldular. TV8’in yeni dizisi Doğduğun Ev Kaderimdir dizisi ilk bölüm ile Totalde 11. AB’de ise 5. Sırada yer aldı. İşte yılbaşı öncesi 24 Aralık Çarşamba reyting sonuçları

İŞTE TOTAL’DE İLK 10 PROGRAM

1             KURULUS OSMAN          ATV

2             FATIH PORTAKAL ILE FOX ANA HABER   FOX

3             KURULUS OSMAN (ÖZET)           ATV

4             ESRA EROL’DA   ATV

5             MUGE ANLI ILE TATLI SERT         ATV

6             BENIM ADIM MELEK      TRT 1

7             ZUHAL TOPAL’LA SOFRADA        FOX

8             SHOW ANA HABER         SHOW

9             ATV ANA HABER              ATV

10           AFILI ASK            KANAL D

 

İŞTE AB GRUBUNDA İLK 10 PROGRAM

1             KURULUS OSMAN          ATV

2             FATIH PORTAKAL ILE FOX ANA HABER   FOX

3             KURULUS OSMAN (ÖZET)           ATV

4             BENIM ADIM MELEK      TRT 1

5             DOGDUGUN EV KADERINDIR    TV8

6             MUGE ANLI ILE TATLI SERT         ATV

7             HABABAM SINIFI TATILDE (T.S)                SHOW

8             BENIM ADIM MELEK (ÖZET)       TRT 1

9             SEKSENLER         TRT 1

10           ZUHAL TOPAL’LA SOFRADA        FOX

15 Ocak 2020 Reyting Sonuçları

15 ocak 2020 çarşamba reyting sonuçları, 16 ocak perşembe günü saat 10.00 ile 11.00 arasında paylaşılacaktır. Sonuçlar anında haberimize girilecektir.