16 Aralık 2017 Cumartesi Reyting Sonuçları! Dostlar Mahallesi Reytingleri Nasıl?

16 Aralık 2017 Cumartesi Reyting Sonuçları! Dostlar Mahallesi Reytingleri Nasıl?

Yazar: Emre Dostlar Mahallesi

Kanal D ekranlarında Cumartesi günü ilk bölümü yayınlanacak olan dizi Dostlar Mahallesi’nin ilk bölüm sonrası izlenme oranları merak konusu oldu. Dizilerin izlenme oranlarına göre devam ya da tamam kararı alındığı biliniyor. Dostlar Mahallesi 16 Aralık 2017 Cumartesi günü reyting sonuçları ile diğer yayınlanan dizilerin reyting sonuçlarını yazımızda bulabilirsiniz.

16 Aralık 2017 Reyting Sonuçları! Dostlar Mahallesi Reytingleri Nasıl?

Dizi reytingleri dizilerin devamı için büyük önem taşıyor. Özellikle ABC reytingleri 3 bandının altında kalan diziler ekranlara veda ediyor. Yeni başlayan dizilerin ilk reytingleri büyük önem taşıyor. Özellikle ABC reytinglerinde 3 bandının üzerinde ise ilerde artış göstermesi mümkün oluyor. Kanal D dizileri için ayrı konuşmak gerekiyor. Zira ilk bölüm reytingleri düşük gelse de sonraki bölümlerde reytingler yükselişe geçebiliyor. Bunu özellikle Siyah Beyaz Aşk ile Kızlarım İçin dizileri buna en güzel örneklerdir. İlk başta düşük gelen reytingleri sonradan yükselmiş ve diziler hala devam ediyor.

Dostlar Mahallesi dizisinin Cumartesi reytinglerinden önce bu günde hangi dizilerle yarışacak bakalım. Cumartesi günlerinin komedi dizisi Yeni Gelin Dostlar Mahallesi’nin en büyük rakibi. Yeni Gelin 6.79’luk bir reytinge sahip. Yeni Gelin tür olarakta Dostlar Mahallesi’nin geçmesi gereken bir rakibi. Kalbimdeki Deniz Fox ekranlarında yayınlanıyor ve 5.41 gibi bir reytingler ilk 3. sırada bulunuyor. Star Tv ekranlarında yayınlanan dizi Fazilet Hanım Kızları da 5.21 gibi bir reytinge sahip ve 4. sırada yer alıyor. ATV ekranlarının komedi dizisi Bahtiyar Ölmez ise 4 reyting’e sahip ve 9. sırada yer alıyor.

[pembetext]Dostlar Mahallesi Oyuncu Kadrosu? Tıklayınız![/pembetext]

Dostlar Mahallesi Reytinglerde 4 bandının üzerinde seyretmesi gerekiyor. Mevcut Cumartesi dizileri 4-7 bandı arasında Dolayısıyla 5.30 reyting alırsa Cumartesi yayınlanmaya devam eder. Eğer 4’ün altında kalırsa erken finali görecektir. Ancak bu ilk reyting sonuçları düşük gelebilir. O yüzden dizinin 2. bölüm reyting sonuçlarını merak içinde bekliyorum. 2. Bölüm reytingleri ile daha net dizi hakkında görüş bildirebiliriz.

[mavitext]Dostlar Mahallesi Dostlar Durağı Nerede? Tıklayınız![/mavitext]

16 Aralık Cumartesi Reyting Sonuçları!

Dostlar Mahallesi Total’de 3.23 reytingle 13. sırada giriş yaparken AB’de 2.26 reyting ile 19. sırada yer aldı. ABC’de ise 2.68 reyting ile 16. sırada yer alırken beklentilerden düşüş bir reytingle giriş yaptı. Dostlar Mahallesi 2. bölüm reytingleri ilk bölüme göre çok düşük geldi. Dostlar Mahallesi her an final yapabilir.

Yeni Gelin Total’de yine birinci olurken bu hafta Fazilet Hanım ve Kızları’nda yükseliş gözlendi. Kalk Gidelim her haftaki yerini korurken Kalk Gidelim Total’de düşükken AB’de iyi bir sıra elde etti. Dostlar Mahallesi’nin ikinci bölümü sonrası reytingleri merak konusu oldu. Eğer reytingler böyle giderse erken final yapabilir.

Etiketler: 16 aralık 2017 cumartesi reytingleri dostlar mahallesi reyting sonuçları


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL