16 Aralık 2019 Pazartesi Reyting Sonuçları, Çukur mu Sefirin Kızı mı?

Yazar: Emre Reyting Sonuçları

16 Aralık 2019 pazartesi yine heyecan dolu bir reyring kapışmasına sahne oldu. Yeni bir dizinin ekran macerasına başlamasıyla pazartesi gününün reytingleri de merak edilmeye başlandı. Çukur, Yasak Elma, Sefir’in Kızı, Vuslat, Zalim İstanbul dizileri en çok izlenen dizi olmak için mücadele etttiler. Peki 16 Aralık pazartesi günü reytinglerde hangi dizi zirveyi aldı, Sefirin Kızı izlendi mi, tuttu mu, tüm detaylar reyting sonuçları ile birlikte yazımızda.

Pazartesi herkesin tahmin edebileceği gibi reyting konusunda en zor günlerden. Çukur zaten mekanın sahibi olarak her daim zirvede. Yasak Elma kemikleşmiş izleyici kitlesi ile favori dizilerden birisi. Hakeza Zalim İstanbul’un da belli bir kitlesi mevcut. Böyle güçlü diziler arasına yeni bir dizi olarak girmek büyük cesaret. Sefirin Kızı bu cesareti gösterdi ve yayın günü olarak pazartesiye seçti. Peki Sefirin Kızı dizisi nasıl bir dizi, izlenir mi, riske değer bir hikayesi veya kurgusu var mı? İsterseniz Sefirin Kızı ile ilgili bazı bilgiler verelim.

O3 Medya, NGM Medya yapım şirketlerinin ortak hazırladıkları Sefirin Kızı dizisinde başroller Neslihan Atagül ve Engin Akyürek paylaşıyor. Dizinin yönetmeni Emre Kabakuşak olurken senaryosu ise Ayşe Ferda Eryılmaz ve Sedef Nehir Erdem tarafından yazılıyor. Sefirin Kızı aşk ve dram türünde izleyici ile buluşuyor. Peki dizinin konusu nedir?

Sancar ve Nare geçmişte büyük bir aşk yaşamışlardır. Bu aşk birçok engelle karşılaşmış ve sonunda bitmiştir. Ege bölgesinde geçen dizi bölgenin sözü geçen ve güçlü adamı Sancar Efeoğlu ile Sefirn Kızı Nare arasındaki bitmeyen aşkı konu alıyor. Dizinin reytingleri çok merak ediliyor. Çukur karşısında nasıl bir performans sergileyecek, Yasak Elma ve Zalim İstanbul’u geçebilecek mi, izlenme oranları nasıl olacak?

16 Aralık 2019 Pazartesi Reyting Sonuçları

TOTAL REYTİNG SONUÇLARINA GÖRE İLK 10 PROGRAM

 

1 ÇUKUR SHOW

 

2 FATIH PORTAKAL ILE FOX ANA HABER FOX

 

3 YASAK ELMA FOX

 

4 SEFIRIN KIZI STAR

 

5 ESRA EROL’DA ATV

 

6 CUKUR (ÖZET) SHOW

 

7 MUGE ANLI ILE TATLI SERT ATV

 

8 ZALIM ISTANBUL KANAL D

 

9 SHOW ANA HABER SHOW

 

10 KIS SEHIRLERI ATV

 

AB GRUBU REYTİNG SONUÇLARINA İLK 10 PROGRAM

 

1 FATIH PORTAKAL ILE FOX ANA HABER FOX

 

2 ÇUKUR SHOW

 

3 YASAK ELMA FOX

 

4 SEFIRIN KIZI STAR

 

5 YASAK ELMA (ÖZET) FOX

6 MASTERCHEF TURKIYE TV8

 

7 CUKUR (ÖZET) SHOW

 

8 ESRA EROL’DA ATV

 

9 ZALIM ISTANBUL KANAL D

 

10 SHOW ANA HABER SHOW

Neslihan Atagul farkı diyebileceğimiz Sefirin Kızı dizisi beklediği yere oturamamamis olsa da yinede ilk bolum ile bizim bekledigimiz performansin uzerinde. Engin Akyurek ve Neslihan Atagul guzel bir ikili olmus. Ilerleyen bölümlerde Çukurun tahtını sarsamasada güzel yerlerde görüleceğine inanıyoruz. Başarılarının devamını diliyoruz.

 

Etiketler: 16 Aralık 2019 pazartesi reyting sonuçları 16 Aralık Pazartesi reyting sonuçları 16 Aralık Pazartesi seferin kızı izlendi mi


Yorumlar

  • çukurcu

    çukur herzaman 1. olur

Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL