16 Eylül Reyting Sonuçları, 6 Dizinin Reyting Kapışması!

16 Eylül Reyting Sonuçları, 6 Dizinin Reyting Kapışması!

Yazar: Emre Reyting Sonuçları

2019-2020 sezonunun açılması ile ekranlarda reyting mücadelesi de kısıştı. 16 Eylül 2019 pazartesi günü 6 dizi ekranlara geliyor. Reyting sonuçları nasıl bir tabloyu karşımıza getirecek. Çukur yeni sezonu ile ekranlara geldi. 16 Eylül 2019 pazartesi Reyting Sonuçları

Dizi severler 16 eylül pazartesi günü 6 dizi arasında bir seçim yapmak zorunda kaldı. Show Tv’de Çukur, Atv’de Canevim, Star Tv’de Çocuk, Trt1’de Vuslat, Fox’ta Yasak Elma ve Kanal D’de Zalim İstanbul dizileri reyting mücadelesinde izlenme oranlarını arttırmaya çalıştılar. Hangi dizi hem kanalın hem de yapımcısının yüzünü güldürecek?

16 eylül pazartesi günü haftanın en zor günü olarak biliniyor. Özellikle Çukur dizisinin sezona başlamasıyla ekranlardaki reyting kaygısı da başlamış oldu. Günün en iddialı dizileri arasında Çukur, Yasak Elma ve Zalim İstanbul yer alıyor. Özellikle Zalim İstanbul konusu ve kadrosu ile reytingleri sallamış durumda. Tabi bu durum Çukur’un başlaması ile değişebilir mi hep beraber görecez.

Diğer taraftan Vuslat, Çocuk ve Canevim dizileri şuan için reytinglerde bekleneni tam da veremedi. Canevim hakkında şimdiden final yapacak söylentileri internette dolaşmaya da başladı. Şuan için en az 3 dizinin final yapması muhtemel. Ki büyük ihtimal öyle yapacak. Ya gün değiştirecekler ya da final yaparak ekran maceralarını sonlandıracaklar.

16 eylül pazartesi reytingleri bu anlamda çok önemli. Ekranlarda ölüm kalım mücadelesi verildi. Çukur yine en çok izlenen yapım olarak adını zirveye yazdırdı. Bildiğiniz gibi Çukur her sezon yeni bir hikaye ile ekranlara geliyor. İlk sezon Yamaç’ın mahalleye gelmesi ve Vartolu ile mücadelesini izlemiştik. 2.sezonda Karakuzuların mahalleyi ele geçirmesi ve Koçovalıların mahalleyi geri alması dizinin ana konusuydu. 3. Sezonda ise Baykal’ın kızı devreye giriyor ve yine bir güç mücadelesi evlerimize konuk olacak.

16 Eylül 2019 pazartesi Reyting Sonuçları

Etiketler: 16 Eylül 2019 pazartesi Reyting Sonuçları 16 eylül çukur reytingleri 16 eylül zalim istanbul reytingleri


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL