16 Mayıs 2018 Çarşamba Reyting Sonuçları! Sen Anlat Karadeniz Düşüşte Mi?

Sen Anlat Karadeniz ve Diriliş Ertuğrul gibi dizilerin ekrana geldiği 16 mayıs çarşamba akşamında en çok seyredilerek reytinglerde kendine üst sıralarda yer bulan program hangisi oldu? Rekabetin en çok kızıştığı 16 mayıs 2018 çarşamba reyting sonuçları nasıl? (İftar programlarını dışında)

16 mayıs çarşamba reyting sonuçlarına göre, seyirci tarafından en çok seyredilip tercih edilen dizi, film ya da programlardan hangileri üst sıralarda yer aldı? Diriliş Ertuğrul ve Sen Anlat Karadeniz gibi iddialı yapımların boy gösterdiği yapımlar arasında kimin birinci olduğu kamuoyu tarafından çok merak ediliyor.

Çarşamba akşamları seyirci resmen ikiye bölünüyor. Bir kesim Sen Anlat Karadeniz bir kesim Diriliş Ertuğrul için ekranları başında yerini alıyor. Bu akşam Sen Anlat Karadeniz dizisinde heyecanlı ve aksiyonlu bir bölüm  izledik. Mercan ölecek mi öldü mü kurtuldu mu derken Tahir’in vurulmasıyla büyük bir üzüntü yaşadık. Ayrıca dizinin genelinde Tahir ve Nefes sahneleri izleyenlerin kalbine dokunmayı başardı. 16 Mayıs çarşamba reyting sonuçlarında Sen Anlat Karadeniz haftalardır süregelen zirve rahatlığını bu hafta da sürdürdü. Sen Anlat Karadeniz Total grubunda en çok izlenen 100 program arasında 1. sırada yer almayı başardı.

Sen Anlat Karadeniz Total Grubunda en yüksek reyting oranlarını alarak 1. sıraya otururken, Diriliş Ertuğrul 16 mayıs 2018 reyting sonuçlarında nasıl bir izlenme oranı yakaladı? Diriliş Ertuğrul 4 yıldır devam eden birincilik koltuğunu ne yazık ki Sen Anlat Karadeniz’e kaptırdı. Diriliş Ertuğrul, heyecanı ve izleyicinin ilgisini diri tutmak dına diziye yeni karakterler ve düşmanlar dahil etmeye devam ediyor. 16 mayıs reyting sıralamasında geçen haftaki sıra değişmedi. Diriliş Ertuğrul birinciliği kıl payı kaçırarak 2. sırada yer aldı.

16 Mayıs Çarşamba 2018 Reyting Sonuçları

Total-AB-ABC1

  1. Sen Anlat Karadeniz
  2. Diriliş Ertuğrul
  3. Sen Anlat Karadeniz (Özet)