17 Aralık 2019 Salı Reyting Sonuçları, Eşkiya, Kadın, Hekimoğlu!

17 Aralık 2019 Salı Reyting Sonuçları, Eşkiya, Kadın, Hekimoğlu!

Yazar: Emre Reyting Sonuçları

17 Aralık Salı günü toplamda 5 dizi reyting mücadelesi veriyor. Bunlar Çocuk, Elimi Bırakma, Eşkıya, Kadın ve son olarak ilk bölümü ile ekranlara gelen Hekimoğlu dizisi. Reyting sonuçlarında hangi dizi lider olacak merak ediliyor. 17 Aralık 2019 Salı reyting sonuçları ve detaylar yazımızın devamında.

17 Aralık Salı günü yeni bir dizi ekranlara geldi. Hekimoğlu dizisi tıp ve dram türünde kanal d de seyirci ile buluştu. Oldukça ilgi çekici olan dizi Mucize Doktor benzeri bir yapım olarak yayınlandı. Orijinal ismi Dr. House M.D olan dizi yayınlandığı ülkelerde reyting rekorları kırmıştı. Türk yapımcılarının dikkatini çeken dizi hemen tüm hakları satın alınarak ülkemize uyarlandı.

Türkiye’de Kana D’de Hekimoğlu ismi ile ekranlara gelen dizinin reytingleri de merak edildi. Zor bir günde yayınlanan dizinin nasıl bir izlenme oranlarına sahip olacağı tüm dizi severler tarafından merak ediliyor. Özellikle Kadın ve Eşkıya gibi dizilerle rekabete girmek oldukça zor bir karar. Ancak yapım ve kanal diziye güveniyor olmalılar ki Hekimoğlu dizisini Salı gününe koydular. Peki Hekimoğlu dizisi konusu nedir, reytingleri etkileyecek bir hikayeye sahip mi?

Ateş Hekimoğlu  İstanbul Valide Atik Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde görev yapan asosyal, huysuz ve ukala bir doktordur. Hastanede başarılarından dolayı zorla tutulmaktadır ve zorunlu hizmet yılını doldurmaktadır. Toplum ve çevresiyle uyum sorunları yaşayan Ateş Hekimoğlu enfeksiyon ve nefroloji konusunda ciddi bilgilere sahip ve uzmandır. Zor vakaları ele alış şekliyle çözemediği vaka neredeyse yok gibidir.

tıkla>>> Hekimoğlu Dizisi Kaç Bölüm Yayınlanacak, Ne Zaman Bitecek?

Hekimoğlu uzman doktor ekibi ile hastanede görev yapmaktadır. 3 kişilik ekibi ile zor vakaları çözen Hekimoğlu, Kanal D’nin yüzünü güldürebilecek mi, reytinglerde nasıl bir performans ortaya koyacak?

14 aralık 2019 reyting sonuçları

TOTAL REYTİNG SONUÇLARI

1 ESKIYA DUNYAYA HUKUMDAR OLMAZ ATV

2 FATIH PORTAKAL ILE FOX ANA HABER FOX

3 KADIN FOX

4 MUGE ANLI ILE TATLI SERT ATV

5 ESRA EROL’DA ATV

6 ESKIYA DUNYAYA HUKUMDAR OLMAZ (ÖZET) ATV

7 HEKIMOGLU KANAL D

8 KIS SEHIRLERI ATV

9 COCUK STAR

10 MASTERCHEF TURKIYE TV8

 

AB REYTİNG SONUÇLARI

1 FATIH PORTAKAL ILE FOX ANA HABER FOX

2 HEKIMOGLU KANAL D

3 ESKIYA DUNYAYA HUKUMDAR OLMAZ ATV

4 KADIN FOX

5 MASTERCHEF TURKIYE TV8

6 KADIN (ÖZET) FOX

7 MUGE ANLI ILE TATLI SERT ATV

8 COCUK STAR

9 GULDUR GULDUR SHOW (TKR) SHOW

10 ESRA EROL’DA ATV

 

Etiketler: 17 ARALIK REYTİNG SONUÇLARI 17 aralık 2019 salı reyting sonuçları 17 aralık hekimoğlu reytingleri


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL