17 Aralık Gelinim Mutfakta Yeni Yarışmacılar Kim? Çeyrek Altının Sahibi Kim?

17 Aralık Gelinim Mutfakta Yeni Yarışmacılar Kim? Çeyrek Altının Sahibi Kim?

Yazar: Emre Gelinim Mutfakta

Fatih Ürek’in sunumu üstlendiği en eğlenceli en çekişmeli kavgalı gürültülü program ”Gelinim Mutfakta” yepyeni yarışmacıları ile hız kesmeden devam ediyor. 17 aralık pazartesi günü yeni gelin ve kayınvalide kim? 17 aralık pazartesi günü çeyrek altının sahibi kim olacak? Haftanın ilk günü günün birinciliğini kim elde edecek? 

Kanal d ekranının başarılı olduğu projelerden bir diğeri ”Gelinim Mutfakta” başladığı günden itibaren en çok izlenen yemek programı olmaya devam ediyor. Her gün farklı menülerin yer aldığı programda gelinler elinin lezzetinin en iyisini yaparak sunuma hazırlıyor. Kayınvalidelerin tadımı ile puanlama gerçekleşiyor. Her gün kimin kazanacağı çeyrek altının sahibi olacağı belli olmayan programda heyecan ve rekabet bir an olsun durulmuyor.

17aralık pazartesi günü haftanın ilk günün de yarışmacılardan ”Tepside İçli Köfte ” yapmaları isteniyor. Gelinlerden hangisi bu menü de daha başarılı olacak ? Hep birlikte göreceğiz. Gelelim haftanın yeni yarışmacılarının kimler olacağına eski elenen yarışmacı adaylardan mı yoksa yeni bir isimler mi yarışmaya katılacak ? Yarışmaya ”Yağnur ve Kayınvalidesi Nilgün İşciler ” katılmıştır.

Kayınvalidelerin Verdikleri Puanlar

Gelinler\KayınvalidelerZiyafet HanımSevgül HanımNezahat Hanım Nilgün Hanım
Cansu 5451
Elif 4532
Rümeysa 1212
Yağnur 2135

 

Haftanın ilk günü çeyrek altının sahibi ‘‘Cansu” olmuştur.

Etiketler: 17 Aralık Gelinim Mutfakta Yeni Yarışmacılar Kim ? Çeyrek Altının Sahibi Kim ? GELİNİM MUTFAKTA YENİ YARIŞMACI YAĞNUR


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL