17 Haziran Survivor Kolombiya Ödül Oyununu Kim Kazandı? Kimler Gidecek?

17 Haziran Survivor Kolombiya Ödül Oyununu Kim Kazandı? Kimler Gidecek?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Survivor haziran ayı içerisinde finale doğru giderken ödül oyunlarında heyecanı en üst seviyeye taşıyor. Survivor 17 Haziran Pazartesi günü ekranlara gelen 97.bölümde takımlar Kolombiya gezisi oyunu için mücadele etti. Peki Kolombiya gezisi ödül oyununu hangi takım kazandı.

Survivor Türkiye Yunanistan mücadelesi yaklaşık 3 aydır ekran macerasına devam ediyor. Yarışma başladığı günden beri birçok değişikliğe maruz kaldı. Takımlar arasındaki dengesizlik, bir takımın çok güçlü olması veya bazı oyuncuların erken elenmesi sonucu yarışmaya yeni isimler dahil edildi.

17 haziran 2019 dalı günü yayınlanan 97.bölümde ekranlara gelen ödül oyunu nefesleri kesti. Kolombiya gezisi ödül oyununu siyah takım 10-6 gibi bir skorla kazandı. Ödülü kazanan takım Kolombiya’da 2 gün sürecek muhteşem bir tatil yapacak. Ancak bu güzel haber beraberinde kötü bir haberi de getirdi. Bu haber Katerina Dalaka içindi.

Katerina Dalaka’nın pasaport süresi bittiği için Kolombiya gezisine gidemeyecekti. Bu üzücü haber Dalaka’yı üzdüğü gibi izleyicileri de üzdü. Ancak Survivor ekibi Dalaka’ya güzel bir haber verdi. Takım arkadaşları Kolombiya’yı gezerken Dalaka’da Dominik’te 2 gün sürecek güzel bir geziye, tatile gidecek. Bu haber sonrası Dalaka’nın mutluluğu yüzüne yansıdı.

tıkla>>> Survivor 2019 Yunan Katerina Dalaka Kimdir? Yürek Yakan Resimler!

Kolombiya ödül oyununu kazanan siyah takım muhteşem bir tatil yapacak. 2 gün sürecek tatilde siyah takım survivor ekibi tarafından güzel bir gezi programına dahil edilecek. Kolombiya’nın en önemli yerleri gezilecek ve yine kolombiya’ya özgü yemeklerin tadına bakılacak. Survivor önümüzdeki bölümümde ise yarışmacılar bir diğer ödül oyunu için yarışacak. Survivor Türkiye Yunanistan gelecek ödül oyunu 10 Bin Euro para ödülü olacak.

Tıkla>>> Survivor 10 Bin Euro Para Ödülünü Kim Kazandı?

Etiketler: Dalaka neden Kolombiya'ya gidemedi Kolombiya ödülünü kim kazandı Survivor Kolombiya ödülünü kim kazandı Survivor son bölüm Kolombiya ödülünü hangi takım kazandı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL