17 Mart 2020 Salı Reyting Sonuçları, Baraj Dizisi İzlendi mi?

17 Mart 2020 Salı Reyting Sonuçları, Baraj Dizisi İzlendi mi?

Yazar: Emre Dizi Haberleri Reyting Sonuçları

17 Mart yeni dizi Baraj’ın yayınlanması ile yine reyting yarışına sahne oldu. 5 dizi 17 mart 2020 Salı günü reytinglerde en çok izlenen dizi olmak için kıyasıya bir rekabete girişti. Peki yeni dizi Baraj nasıl bir reyting performansı sergiledi, Eşkiya birinciliği kaptırdı mı?

tıkla>>> Reyting Sonuçları Detayları

17 Mart 2020 Salı Reytingleri

Baraj dizisi 17 mart Salı günü birinci bölümü ile Fox tv ekranlarında izleyici ile buluştu. No Dokuz ve Medyapım’ın ortak girişimi ile hazırlanan Baraj dizisi Hasan Tolga Pulat’ın yönetmenliğinde ekranlara geliyor. Dizi 1977 yapımı Baraj isimli filmin dizi versiyonu olarak karşımıza çıkıyor. Türkan Şoray ve Tarık Akan’ın oynadığı Baraj filmi türk sinema tarihinin en iyi filmlerinden olma özelliği taşıyor.

Baraj Dizisi Oyuncuları, Konusu

Baraj dizisinde Biran Damla Yılmaz, Burak Yörük, Feyyaz Duman, Tuna Orhan ve Sumru Yavrucu yer alıyor. Filmi izlemeyenler için dizinin konusundan kısaca bahsedelim. Dizide Nazım’ın internette bir arkadaşlık sitesinde Nehir’le (Biran Damla Yılmaz) tanışma hikayesi konu alınıyor. Birbirlerini hiç görmemiş olma durumu, Nehir’in fotoğrafını göndermesiyle değişir.

Nehir’in çok güzel ve kendinden genç olduğunu düşünen Nazım yüzündeki yara yüzünden kendi fotoğrafını göndermeye çekinir ve Nehir’in ısrarı ve onu kaybetme korkusundan dolayı Nazım, baraj inşaatına İstanbul’un renkli hayatından sürgün gönderilmiş, yakışıklı ve çapkın bir genç olan Tarık’ın (Burak Yörük) fotoğrafını gönderir. Nehir’in fotoğraftaki Tarık’ı beğenmesi ve sürpriz bir şekilde baraja gelmesi işleri karıştıracaktır. Baraj dizisi ilk reyting mücadelesine 17 mart Salı günü çıktı. 17 mart salı izlenme oranları nasıl, reyting sonuçları?

tıkla>> Baraj Dizisi Oyuncu Kadrosunda Kimler Var? İşte o İsimler

17 Mart 2020 Salı Reyting Sonuçları

17 mart Salı günü 5 dizi ekranlarda oldu. Bunlar; Eşkıya, Baraj, Hekimoğlu, Ramo ve Tutunamayanlar. Eşkıya bilindiği gibi reytinglerde zirvenin açık ara liderlerinden. Geçtiğimiz hafta reytinglerde totalde Eşkıya birinci olurken AB’de ise Hekimoğlu liderliği almıştı. Bakalım Baraj dizisi reytingleri nasıl etkileyecek, hangi dizi 17 mart Salı günü reytinglerde birinciliğe oturacak?

TOTAL REYTİNG SONUÇLARI

1 EŞKIYA DÜNYAYA HUKUMDAR OLMAZ

2 FATİH PORTAKAL

3 BARAJ

4 SURVİVOR

5 MUGE ANLI İLE TATLI SERT

6 RAMO

7 HEKİMOĞLU

8 SHOW ANA HABEER

9 ESRA EROL’DA

10 ESKIYA DUNYAYA HUKUMDAR OLMAZ

AB REYTİNG SONUÇLARI

1 FATIH PORTAKAL

2 HEKİMOĞLU

3 ESKIYA DÜNYAYA HUKUMDAR OLMAZ

4 BARAJ

5 SURVİVOR

6 HEKIMOĞLU

7 RAMO

8 MUGE ANLI İLE TATLI SERT

9 ATV ANA HABER

10 SURVİVOR EKSTRA

Etiketler: 17 Mart 2020 Salı Reyting Sonuçları


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL