17 Ocak 2019 Cuma Reyting Sonuçları, Babil İzlendi mi?

17 Ocak 2019 Cuma Reyting Sonuçları, Babil İzlendi mi?

Yazar: Emre Reyting Sonuçları

17 Ocak 2019 cuma günü yeni dizi Babil görücüye çıktı. Cuma günü reytinglerde yarışacak olan yeni bir dizi seyirci ile buluştu. Arka sokaklar, Hercai ve Payitaht ile yarışacak olan Babil dizisi konusu ve hikayesi itibari ile dikkat çeken bir dizi oldu. 17 Ocak 2019 Cuma Reyting Sonuçları, Babil İzlendi mi?

Babil dizisi idealist bir iktisat profesörünün oğlu için yaptığı ve yapacakları olağanüstü şeyleri konu alıyor. Dizide İrfan oğlu Deniz’in ölümle burun buruna geldiği bir anda ideallerinden vazgeçip geçmemek konusunda ikilimde kalır. Önce arkadaşı Egemen’den yardım ister. Bir tefeciden borç para alır. Ancak daha sonra Egemen’inde aklına girmesi ile büyük bir dolandırıcılık işinde kendisini bulur. Muhteşem bir hikaye ve kurgu ile Babil dizisi bizleri evlerimizde koltuklarımıza hapsedecek gibi.

Tabi Cuma gübü öle kolay bir gün değil. Öncelikle Kanal D’de Arka Sokaklar, Atv’de Hercai ve TRT1’de ise PAyitaht dizileri ekranlara geliyor. Tabi online platformlarda ise Netflix’te Atiye Puhu TV’de ise Jet Sosyete ekranlara geliyor. Babil de bu dizilerle reyting mücadelesine girişiyor.

17 Ocak 2019 Cuma Reyting Sonuçları

17 ocak 2019 reyting sonuçları 18 ocak sumartesi günü saat 10.00 ile 11.00 arasında açıklanacaktır. Sonuçlar açıklanır açıklanmaz yazımıza eklenecektir.

Etiketler: 17 Ocak 2019 Cuma Reyting Sonuçları 17 ocak 2019 reyting sonuçları 17 ocak reytingleri babil reytingleri nasıl


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL