18 Aralık Gelinim Mutfakta En Yüksek Puanı Kim Aldı? Çeyrek Altının Sahibi Kim Oldu?

18 Aralık Gelinim Mutfakta En Yüksek Puanı Kim Aldı? Çeyrek Altının Sahibi Kim Oldu?

Yazar: Emre Gelinim Mutfakta

18 Aralık Gelinim Mutfakta En Yüksek Puanı Kim Aldı? Çeyrek Altının Sahibi Kim Oldu? Yarışma ile ilgili merak ettiğiniz her şeyi yazımızın içeriğinde kolaylık ile ulaşabilirsiniz.

Fatih Ürek’in sunumu ile hafta içi hergün kanal d ekranlarında yayınlanan ; Gelinim Mutfakta”renkli yarışmacıları ile hız kesmeden devam ediyor. Her hafta bir gelin ve kayınvalidenin elendiği yarışmada hafta içi gelinler tüm marifetini gösterirken kayın valideler ise gelinlerinin tabağını arayıp bulmakta oldukça iddialı olmaya çalışıyorlar. Hic kimse yarışmaya veda etmek istemiyor bunun için el birliği ile yüksek puanları toplamak istiyor. Haftanın ilk gününde rekabet devam ediyor. Dün Yagnur’un kayınvalidesi Nilgün hanim için patavatsız kelimesini kullanması ile birlikte kriterde tartışmasının üzerine bugün ki bölümde tartışma konusu olarak taşındı. Haftanın ikinci gününde gelinlerden “Patatesli Porsiyon Musakka ” yapmaları istendi. Hangi gelinin tabağı lezzetli bulunacak hep birlikte göreceğiz. Gelelim haftanın ikinci gününde kayinvalidelerin verdikleri puanlara.

Kayın validelerin Verdikleri Puanlar

Gelinler\KayınvalidelerZiyafet HanımSevgül HanımNezahat Hanım Nilgün Hanım
Cansu1555
Elif5441
Rümeysa3233
Yağnur2112

Haftanın en yüksek puanını alan ve çeyrek altının sahibi “Cansu” olmuştur. Günün en düşük puanına ise “Yağnur ” olmuştur. Yarışma ile merak ettiğiniz her şeyi sitemizde bulabilirsiniz . Bizlere sormak istediğinz her hangi bir konuyu yorum kısmından bizlere ulaşabilirsiniz.

Etiketler: 18 Aralık Gelinim Mutfakta En Yüksek Puanı Kim Aldı? Çeyrek Altının Sahibi Kim Oldu?


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL