18 Ekim Gelinim Mutfakta Çeyrek Altını Kim Kazandı? Günün Birincisi Kim?

18 Ekim Gelinim Mutfakta Çeyrek Altını Kim Kazandı? Günün Birincisi Kim?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Gündüz kuşağı programı ”Gelinim Mutfakta ” tüm heyecanı ile devam ediyor. Haftanın sonuna yaklaşırken heyecan dorukta! Haftanın kazananı kim olacak? Çeyrek altının sahibi kim olacak? Haftanın sonunda kimin yüzü gülecek? Hangi gelin kayınvalide yarışmaya ve bileziklere veda edecek? Hep birlikte haberimizin detayında inceleyelim. 

Yemek programlarında en çok izlenen program olan ”Gelinim Mutfakta” heyecan dolu bölümleri ile devam ediyor. Haftanın sonuna yaklaşmış iken gelinler arasındaki rekabet iyice kızışmıştır. Hem günlük çeyrek altının peşinde olan gelinler hemde haftanın sonunda bilezikleri kazanmak için kıyasıya rekabet ediyordu. Haftanın dördüncü gününde gelinlerden istenen menü ” ” olmuştur. Hem eğlencenin hemde tartışmanın eksik olmadığı yarışmada gelinler büyük bir hırs ile yarışmaya devam ediyor. Hepsi haftanın sonunda bileziklerin sahibi olabilmek için.

Kayınvalidelerin Verdiği Puanlar

Reyhan Hanım

Ezgi:

Başak:

Emel:

Özüm:

Hanife Hanım

Ezgi:

Başak:

Emel:

Özüm:

Ergül Hanım

Ezgi:

Başak:

Emel:

Özüm:

Ayten Hanım

Ezgi:

Başak:

Emel:

Özüm:

Günün Kazananı ise

Haftanın dördüncü günü günün kazananı ve çeyrek altının sahibi ” ” olmuştur.

Etiketler: 18 Ekim Gelinim Mutfakta Çeyrek Altını Kim Kazandı? Günün Birincisi Kim? gelinim mutfakta 18 ekim çeyrek altını kim kazandı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL