18 Ekim Yeni Bir Ben Yarışması Günün Birincisi Kim ?

18 Ekim Yeni Bir Ben Yarışması Günün Birincisi Kim ?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Kanal d ‘ de ekrana gelen moda programı ”Yeni Bir Ben” tüm hızıyla devam ediyor. Yarışmacıların her gün yeni bir değişim ile hayatlarında ufak değişiklikler de olsa dahi yarışmacıların için büyük bir keyif. Bu yüzden yarışmacılar hırsı rekabeti bir an olsun bırakmıyor. Haftanın sonuna yaklaşır iken cuma günün kazananı kim olacak? Günün en yüksek puanını kim alacak?

En çok izlenen moda programı ve yarışmacıların değişimleri ile izleyici tarafından oldukça beğeniliyor. Programa katılım da oldukça çok fazla. Haftanın sonuna yaklaştıkça rekabet daha fazla artıyor. Yarışmacılar kazanma hırsı ile birbirlerine dolan öfkelerini kusuyor. Yarışmaya bu hafta katılan oldukça yeni değişimlere sahip oldu. Peki bu hafta kalmayı başarabilecek mi? Günün en yüksek puanını kim alacak? Bu hafta yarışmaya kim veda edecek? Haftanın birincisi kim olacak? Haftanın dördüncü günü günün konsepti ise ” ” olmuştur.  Yarışmacılar verilen süre ve bütçe ile konsepti tamamlayabilecekler mi? Hep birlikte bugün ki programda göreceğiz.

Yarışmacıların Aldıkları Puanlar

Nesrin:

Azra:

Selma:

Nalan:

Ceylan:

Etiketler: 18 Ekim Yeni Bir Ben Yarışması Günün Birincisi Kim ? yeni bir ben yarışması 18 ekim en yüksek puanı kim aldı?


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL