18 Eylül 2020 Cuma Reyting Sonuçları, Ramo, Arka Sokaklar, Herca!

18 Eylül 2020 Cuma Reyting Sonuçları, Ramo, Arka Sokaklar, Herca!

Yazar: Emre Reyting Sonuçları

18 Eylül 2020 cuma reyting sonuçları, haftaya damga vuran yapım ve detaylar sizler için yazımızda. 18 Eylül cuma reytingleri, hangi dizi zirvede?

18 Eylül 2020 cuma günü 6 dizi ekranlara geliyor. Arka Sokaklar, Hercai ve Ramo isimli diziler yeni sezona başlıyorlar. Yine rekabeti bol bir cuma günü izleyicileri bekliyor. Kıyasıya rekabette diziler reytiglerde ilk sırada olmak için yarıştılar. İzlenme oranlarını arttıran yapımlar yoluna devam ederken reytingleri düşen yapımlar ise erken final yada gün değişikliği ile karşı karşıya kalacaklar.

Resmi sonuçlar 19 Eylül Cumartesi günü saat 10 ile 11 arasında açıklanıyor. Resmi sonuçlar geldiğinde anında yazımıza eklenecektir. Takipte kalmayı unutmayın. Geçtiğimiz haftanın reytinglerine baktığımızda Kırmızı Oda dizisi dikkatleri çekmeyi başarıyor. Dizi 6,31 reyting oranı ile 11 eylül cuma günü zirvedeydi.  Bay Yanlış 3. sırada yer alırken BAbil ise 13. sırada kendisine yer bulmuştu. BAbil dizisi için gün değişikliği yada erken final yorumları yapılabilir. Tabi bu hafta herşey değişebilir. Çünkü 3 tane dizi yeni sezonlarına start veriyor.

Arka Sokaklar, Hercai ve Ramo reytingleri sallayacak yapımlar. Özellikle Arka Sokakların kemikleşmiş izleyici kitlesi onu açık ara öne çıkarıyor. Hercai de izleyici kitlesi ile öne çıkan yapımlardan. Ramo gün değiştirdi, yeni gününde nasıl bir performans gösterdiği merak konusu. İşte 18 Eylül 2020 Cuma Reyting Sonuçları… Kırmızı Oda dizisi herkesi şaşırtan bir çıkış yaparak reytinglerde birinciliğe oturdu…

18 Eylül 2020 Cuma Reyting Sonuçları

TOTAL REYTİNG SONUÇLARINA GÖRE 10 PROGRAM

1 Kırmızı Oda TV8

2 Müge Anlı ile Tatlı Sert ATV

3 Arka Sokaklar Kanal D

4 Ramo Show Tv

5 Hercai ATV

6 Selçuk Tepeli ile Fox Ana Haber FOX

7 Arka Sokaklar (Özet)

8 Bay Yanlış (Fox)

9 Hercai (özet)

10 Bay Yanlış (özet)

 

AB REYTİNG SONUÇLARINA GÖRE İLK 10 PROGRAM

 1 Kırmızı Oda TV8

2 Müge Anlı ile Tatlı Sert ATV

3 Selçuk Tepeli ile Fox Ana Haber FOX

4 Ramo Show Tv

5 Babil Star Tv

6 Arka Sokaklar Kanal D

7 Kırmızı Oda (Özet)

8 Bay Yanlış (Fox)

9 Bay Yanlış (özet)

10 Ramo (özet)

Etiketler: 18 Eylül 2020 reyting sonuçları 18 Eylül cuma reyting sonuçları


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL