18 Ocak 2018 Perşembe Reyting Sonuçları? Mehmetçik Kut’ül Amare Reytingleri Nasıl?

18 Ocak 2018 Perşembe Reyting Sonuçları? Mehmetçik Kut’ül Amare Reytingleri Nasıl?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Reyting sonuçları en çok merak edilen konulardan bir tanesidir. Bu sonuçlara göre bir çok dizi yoluna devam ederken bir çok dizide reyting sonuçlarından dolayı final yapmak zorunda kalmıştır. Eğer bir dizi izlenip izlenmediğini anlamak istiyorsa bu sonuçlara mutlaka bakar ve dikkate alır. 18 Ocak Perşembe günü reyting sonuçları nasıl geldi. Yeni dizi Mehmetçik Kut’ül Amare’nin sonuçları nasıl? Tüm bu bilgilere yazımızdan ulaşabilirsiniz.

18 Ocak 2018 Perşembe Reyting Sonuçları? Mehmetçik Reyting Sonucu

Bazı günlerin reytingleri merak edilmezken bazı günlerin çok merak edilir. Bu günlerden biri perşembe günüdür. Bu günde Kanatsız Kuşlar, Bizim Hikaye ve Vatanım Sensin uzun süredir rekabet içerisinde olduğundan en çok merak edilen günlerden biridir. Bu güne yeni bir dizi daha dahil oldu. TRT 1 ekranlarında yayınlanan dizi Mehmetçik Kut’ül Amare. Yaklaşık 2 yıl önce çalışmalarına başlanan ve 18 Ocak perşembe günü görücüye çıkan dizinin reyting sonuçları merak konusu oldu. Perşembe günleri totalde genel olarak Bizim Hikaye 1. olurken, AB ve ABC’de ise Vatanım Sensin ipi göğüslüyor. Kanatsız Kuşlar ise zaman zaman totalde öne geçerken bu iki dizinin ensesinde soluk aldırmıyor.

11 Ocak reyting sonuçlarına bakacak olursak; Bizim Hikaye Totalde 8.11 reyting ile 1. olurken, 2. Fox Ana Haber, 3. ise 5.73 reyting ile Kanatsız Kuşlar oldu. Vatanım Sensin ise 5.27 reyting ile 4. sırada tamamladı. Siyah İnci ise 4.86 ile 5. sırada bulunuyor. AB grubunda ise; Vatanım Sensin 8.44 reyting ile 1. olurken, Bizim Hikaye 6.6 reyting ile 2. oldu. ABC grubunda ise Bizim Hikaye 7.89 reyting ile 1. olurken, Vatanım Sensin ise 7.64 reyting ile 2. oldu. Buradan geçen hafta tüm gruplarda Bizim Hikaye ve Vatanım Sensin’in çekişmesini açıkça görüyoruz.

[pembetext]Mehmetçik Kut’ül Amare Nerede Çekiliyor? Tıklayınız![/pembetext]

Tüm bu sonuçlara göre Mehmetçik Kut’ül Amare’nin iddialı bir dizi olmasından dolayı 8-9 reytingi geçmesi gerekiyor. Bu reytinglerinde üzerine çıkarsa her zaman 1. gelir ve liderliği kolay kolay kaptırmaz. Ancak Vatanım Sensin dizisini AB grubunda geçmekte zorlanacağını düşünüyorum. Vatanım Sensin geçen hafta AB grubunda düşük bir reyting alsa da önceki reytinglerde AB grubunda 10 reytinge kadar yaklaşıyor. Bunun için Mehmetçik dizisinin 10 reytingi geçmesi gerekiyor. Reyting sonuçları açıklandığında daha detaylı analiz yapacağız.

[mavitext]Mehmetçik Kut’ül Amare Oyuncu Kadrosu İçin Tıklayınız![/mavitext]

18 Ocak 2018 Perşembe Reyting Sonuçları?

18 Ocak Reyting sonuçları açıklandı ve Perşembe gününün dengeleri Mehmetçik Kut’ül Amare dizisi ile bozuldu. Dizi Total’de 2. olurken, AB ve ABC’de 1. oldu. Bu sonuçlarla iyi bir başlangıç yapan dizinin ilerleyen haftalarda Total’de de 1. olması bekleniyor. Bizim Hikaye Total’deki hakimiyetini devam ettirdi. Vatanım Sensin’in ise özellikle AB ve ABC grubunda olan kaybı devam etti.

Etiketler: 18 ocak 2018 reyting sonuçları 18 ocak perşembe reyting sonuçları bizim hikaye 18 ocak reyting sonuçları mehmetçik kutül amare 18 ocak reyting sonuçları vatanım sensin 18 ocak reyting sonuçları


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL