18 Şubat Pazar Reyting Sonuçları! Jet Sosyete Reytingleri Nasıl?

18 Şubat Pazar Reyting Sonuçları! Jet Sosyete Reytingleri Nasıl?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Pazar günleri reytinglerinde rekabet her hafta daha da artmaya başladı. Geçen hafta Survivor’un dahil olması ile liderlik koltuğu değişmiş ve Survivor ilk sıraya yerleşmişti. Bu hafta Savaşçı, Çocuklar Duymasın, Cennetin Gözyaşları, Aslan Ailem, Survivor 2018’in dahil olduğu pazar reytinglerine Star ekranlarında ilk bölümü bu akşam oynayacak Jet Sosyete de dahil oldu. Peki 18 şubat reyting sonuçları ile Jet Sosyete’nin reytingleri nasıl? Tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

18 Şubat Pazar Reyting Sonuçları! Jet Sosyete Reytingleri Nasıl?

Pazar günleri neredeyse her kanalın bir dizisi veya bir programı bulunuyor. TV 8 ekranlarında Survivor 2018 yayınlanırken, Atv ekranlarında Cennetin Gözyaşları, TRT ekranlarında Aslan Ailem, Kanal D ekranlarında yayınlanan Çocuklar Duymasın, Fox ekranlarında yayınlanan Savaşçı ve Star ekranlarında Jet Sosyete dizisi yayınlanıyor. Bir tek Show Tv’nin pazar akşamı için yeni bir dizi ve programı bulunmuyor.

18 şubat pazar reytinglerine bakmadan önce geçen haftanın reytinglerine bakmak gerekiyor. Survivor totalde 10.15 reyting ile 1. sırada yer alırken, Savaşçı 7.92 ile 2. sırada yer alıyor. Çocuklar Duymasın ise 6.21 ile 3. sırada yer aldı. Cennetin Gözyaşları 5.36 ile 6. sırada yer alırken, Aslan Ailem ise 2.68 ile 19. sırada yer aldı. Ab grubunda ise Survivor 10.84 ile 1. sırada yer alırken Çocuklar Duymasın 6.81 ile 2. sırada yer aldı.

[mavitext]Jet Sosyete Oyuncu Kadrosu İçin Tıklayınız![/mavitext]

18 şubat jet sosyete reytingleri

Savaşçı dizisi geçen hafta Ab grubunda 6.38 ile 3. sırada yer alırken, Cennetin Gözyaşları 3.6 reyting ile 6.sırada yer aldı. Aslan ailem ise 3 reyting ile 12. sırada yer aldı. Abc grubunda ise Survivor 11.08 reyting ile 1. sırada yer alırken, Savaşçı 6.89 ile 2. sırada yer aldı. Çocuklar Duymasın 4. sırada yer alırken, Cennetin Gözyaşları ise 6. sırada yer aldı. Aslan Ailem bu grupta da beklentilerin altında kaldı.

Pazar reyting sonuçlarına bu hafta Jet Sosyete’de ekleniyor. Jet Sosyete’nin ne kadar reyting alacağı merak konusu oldu. Jet Sosyete ilk 3-4 bölüm sonrası reytingleri 6-7 aralığında olursa dizinin ilerleyen bölümlerinin çekimlerine devam edilir. Ancak 4-5 aralığında kalırsa biraz daha uzun gider ancak gelecek sezon yayınlanmaz. 3 reyting altında kalırsa erken final yapabilir. 18 şubat pazar reyting sonuçları açıklandığında sayfamızın devamında bulabilirsiniz.

18 Şubat Pazar Reyting Sonuçları!

18 Şubat pazar reyting sonuçları açıklandı. Sonuçlara göre Savaşçı totalde 8.31 reyting ile 1. olurken, Survivor 7.45 ile 2. oldu. Jet Sosyete ise 5.89 ile 3. sırada yer aldı. Cennet’in Gözyaşları 4., Çocuklar Duymasın ise 5. oldu. Ab grubunda ise; Jet Sosyete 10.31 ile 1. olurken, Survivor 7.51 ile 2. sırada yer aldı. Savaşçı 3., Çocuklar Duymasın ise 4. sırada yer aldı. ABC grubunda ise Jet Sosyete 9.06 reyting ile 1. olurken, Survivor 2. Çocuklar Duymasın 3. oldu. Jet Sosyete ilk bölümü ile mükemmel bir giriş yaptı.

[saritext]Jet Sosyete Nerede Çekiliyor? Tıklayınız![/saritext]

Jet Sosyete Tanıtım Fragmanı

Etiketler: 18 şubat jet sosyete reytingleri 18 şubat pazar reyting sonuçları 18 şubat reytingleri 18 şubat savaşçı reytingleri 18 şubat survivor reytingleri


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL