19 Kasım 2019 Salı Reyting Sonuçları; Azize, Eşkiya, Kadın!

19 Kasım 2019 Salı Reyting Sonuçları; Azize, Eşkiya, Kadın!

Yazar: Emre Reyting Sonuçları

19 kasım 2019 Salı günü bir yeni dizi daha reyting yarışına dahil oldu. Reyting sonuçları daha da bir merak edilir oldu. Salı günü Çocuk, Kadın, Eşkiya, Elimi Bırakma dizilerine bir de Azize dizisi eklendi. 19 Kasım reyting sonuçları açıklandı mı, işte detaylar?

Salı günlerinin en çok izlenen dizi Eşkiya az bir farkla önde olurken onu Kadın dizisi takip etmekte. Kadın dizisi de aslında reytinglerde bir düşüş yaşıyor. Geçtiğimiz hafta reyting  sonuçlarına baktığımızda her üç kategoride de Eşkıya ve Kadın’ın ilk 2 sırayı aldığı görülmekte.

Geçtiğimiz haftanın reyting sonuçlarına bakacak olursak AB kategorisinde Eşkiya dizisi 7.05 ile 1. Olurken Kadın dizisi 6.50 ile ikinci sırada yer aldı. ABC1 kategorisinde ise Eşkıya 9.03 ile 1. Kadın dizisi 8.29 ile ikinci oldu. Total değilse Eşkıya dizisi 8.58 ile birinci, 7.80 ile Kadın dizisi ikinci oldu.

Azize gibi iddialı bir dizinin Salı günü ekranlara gelmesi elbette büyük bir risk oluşturuyor. İzlenme oranları düşüşe geçen Kadın için tehlike çanı diyebiliriz. Eşkıya dizisi hali hazırda kemikleşmiş bir izleyici kitlesine sahip. En azından ilk haftalarda hatta ilk ay liderliği kaptırmayacaktır.

Ancak Azize dizisinin hikayesi, kurgusu ve oyuncuların performansı eğer izleyiciyi etkilerse işte o zaman mekanın sahibi Azize olacaktır. Azize reytingleri, izlenme oranları, ilk bölüm ne kadar izlendi gibi soruların cevaplarını bu yazımızda sizler için toparladık.

Tıkla>>> Azize Dizisi Tekrarları Ne Zaman Yayınlanacak?

Azize hikayesi ile pekte yabancı değil aslında. Aynı hikayeye sahip yada benzeri dizileri Türk izleyicisi izledi. Kurgu ve oyuncular açısından değerlendirildiğinde ise şansı yüksek bir yapım. Başrollerinde Buğra Gülsoy ile Hande Erçel yer alıyor.

tıkla>>> Kuruluş Osman’da Turgut Alp Neden Yok, Ne Zaman Diziye Girecek?

19 Kasım Salı Reyting Sonuçları

Reyting sonuçları 20 kasım çarşamba günü saat 10.00’da açıklanacaktır. Açıklandığında 19 kasım salı reyting sonuçları yazımıza eklenecektir.

 

Etiketler: 19 kasım 2019 reyting sonuçları 19 kasım azize reytingleri 19 kasım salı reytingleri


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL