19 Kasım Pazartesi Gelinim Mutfakta Çeyrek Altını Kim Aldı? Günün Birincisi Kim?

19 Kasım Pazartesi Gelinim Mutfakta Çeyrek Altını Kim Aldı? Günün Birincisi Kim?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

16 Kasım Cuma haftanın finalini kan ter içinde atlatan yarışmacılar şimdi 19 kasım pazartesi günü için kolları sıvadı. 19 Kasım Pazartesi günü çeyrek altını kazanan yarışmacının hafta içinde diğerlerinden bir adım önde olduğunu ve en önemli gün final günü bunun çok işe yaradığını biliyoruz. Gelinim mutfakta 19 kasım pazartesi günü çeyrek altıni kim alacak. 19 kasım pazartesi gelinim mutfakta günün birincisi kim olacak.

Geçen hafta haftaya şöyle bir göz atacak olursak. Cuma günü İlhami Hanım ve gelini Hatice’nin ne kadar tepki aldığını bizzat gördük. Bakalım bu hafta da Hatice Hanım, İlhame hanımla birlikte aynı tepkilere maruz kalacaklar mı merakla bekliyoruz. Fatih Ürek sunumuyla ekranlara gelen gelinim mutfakta heyecan dolu 19 kasım pazartesi günü Gelinler arasındaki telaşı izleyicilere yansıtacak.

Cuma final günü bir yarışmacının elenmesi ile diğer yarışmacıya gelinim mutfakta’nın kapıları aralanıyor. Fakat yarışmacıya yarışmaya eski yarışmacıların dahil olması hem yarışmada bulunan gelin ve kaynanaların hem de ekran başında izleyen izleyicilerin çok da hoşuna gitmiyor. Gelinim mutfakta ye girip yarışmaya dahil olmak isteyen birçok yarışmacı varken neden eski yarışmacılar yarışmaya tekrar katılıyor merak konusu.

19 kasım pazartesi gelinim mutfakta yeni gelen gelin Elif kaynanası ise ziyafet Hanım oldu peki gelinim mutfakta Elif kim gelinim mutfakta ziyafet Hanım kim nasıl bir karaktere sahip ler bunların hepsini yarışma başladığında göreceğiz. Ziyafet onun geldiği ilk günden gelinlerin temiziş yapmadıkları yönündez konuşmalar yaptı. Ne kadar otoriter olduğunu ise Kendi gelini Elife çay yap elim üşüdü diyerek gösterdi. Çok iddialı olan kaynana ziyafet Hanım gelinim mutfakta’da bakalım gelinini bir yapabilecek mi.

2018 yılının ilk aylarında ekranlara gelen gelinim mutfakta yarışması 175 adet bilezik dağıtmıştır.bakalım gelinim mutfakta 19 kasım pazartesi bilezikleri kim alacak Fatih Ürek vergisini dahi verip gelin kazandığı bilezikleri alıp gidiyor diyerek yeni yüzleri görmek istediğini dile getirdi. 19 kasım pazartesi günün birincisi kim olacak 19 kasım  çeyrek altını kim alacak ayrıntılar haberimizin güncellenmesi ile sizlerle olacak.

Etiketler: 19 kasım Pazartesi günün birincisi kim gelinim mutfakta 19 kasım pazartesi kim birinci oldu Gelinim Mutfakta 19 Kasım Pazatesi çeyrek altını kim aldı Gelinim Mutfakta Elif Ziyafet Hanım Kim


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL