19 Şubat 2018 Pazartesi Reyting Sonuçları! Çukur- Söz Rekabetinde Siyah Beyaz Aşk

19 Şubat 2018 Pazartesi Reyting Sonuçları! Çukur- Söz Rekabetinde Siyah Beyaz Aşk

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Reyting sonuçları dizi sahipleri ve izleyenler tarafından en çok merak edilen konuların başında geliyor. Reyting sonuçları merak edilen yapımlar arasında özellikle Çukur ile Söz dizisinin rekabeti ön planda olduğundan bu iki dizinin reytingleri ön planda oluyor. Siyah Beyaz Aşk ise reytinglerde Çukur ve Söz kadar olmasa da en çok merak edilen dizilerden bir tanesi olmayı başarıyor. Peki 19 şubat pazartesi reyting sonuçları ne oldu? Çukur Total’de Söz’ü geçebilecek mi? Tüm bu soruların cevabını yazımızda bulabilirsiniz.

19 Şubat 2018 Pazartesi Reyting Sonuçları! Çukur- Söz Rekabeti 

Pazartesi günleri Star ekranlarında yayınlanan Söz dizisi, Show ekranlarında yayınlanan Çukur dizisi, Kanal D ekranlarında yayınlanan Siyah Beyaz Aşk dizisi, Atv ekranlarında yayınlanan Kırgın Çiçekler dizisi bulunuyor. Bu dizilerden liderlik için Söz ve Çukur rekabeti kıyasıya sürerken bu günde yayınlanan Kırgın Çiçekler ise Şubat sonu gibi final yapmaya hazırlanıyor. Kırgın Çiçekler’in final yapması ile birlikte bu güne Atv’nin 8. Gün dizisini koyması bekleniyor. İddialı olan bu dizinin reytingleri de merak edileceğe benziyor.

8. Gün dizisinin bu günde olup olmayacağı henüz belli değil ancak ATV’nin tanıtım fragmanını yayınladığı Masum Değiliz’in de bu günde oynaması muhtemel. Hangi dizi olursa olsun pazartesinin dengesini değiştirebilecek mi buna bakmak gerekiyor. Pazartesi yayınlanacak bir dizide Fox ekranlarında Cumartesi yayınlanan ancak yerine Adı Zehra dizisi gelen Kalbimdeki Deniz dizisi olacak.

[saritext]29 Ocak Reyting Sonuçları! Çukur mu Söz mü? Tıklayınız[/saritext]

Kalbimdeki Deniz’in pazartesi gününe alınması diziyi ya bitirecek ya da reytinglerinin artmasını sağlayıp diziyi devam ettirecek. Bunun sonuçlarını 26 şubat pazartesi gününden sonra göreceğiz. Pazartesi günleri yayınlanan bir diğer dizi ise Kalk Gidelim dizisidir. TRT ekranlarının sevilen dizisi ise reytinglerde ortalama sonuçlara sahiptir.

19 şubat reyting sonuçlarında en çok merak edilen konu ise Çukur ile Söz’ün reytingleri oluyor. Geçen hafta Söz totalde liderliğini devam ettirirken, Çukur ise ab ve abc gruplarında liderliğini devam ettiriyor. Çukur dizisi bir türlü totalde Söz dizisini geçemedi. Bakalım bu hafta ne yapacak? Siyah Beyaz Aşk dizisinin ise geçen haftaki reytingleri alması bekleniyor. 19 şubat reyting sonuçları açıklandığı zaman yazımızın devamında bulabilirsiniz.

[mavitext]2018’de En Yüksek Reytinge Sahip Dizi Hangisi Tıklayınız![/mavitext]

19 Şubat 2018 Pazartesi Reyting Sonuçları!

19 şubat pazartesi günü reyting sonuçları açıklandı ve ilk defa Çukur tüm kategorilerde 1. oldu. Söz ise 2. oldu.

Etiketler: 19 şubat çukur reytingleri 19 şubat pazartesi reyting sonuçları 19 şubat siyah beyaz aşk reytingleri 19 şubat söz reytingleri


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL