2 Ekim 2018 Salı Reyting Sonuçları Kadın Zirvede Ufak Tefek Cinayetler EDHO

2 Ekim 2018 Salı Reyting Sonuçları Kadın Zirvede Ufak Tefek Cinayetler EDHO

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Salı günlerini oldukça yoğun geçiren TV izleyiciler hangi dizileri tercih edecek?!!!  Kadın, Ufak Tefek Cinayetler, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz!!

Kadın,  izleyicileri zirveyi yine kimseye bırakmayacak gibi gözüküyor. Sezon finalinde Doruk’un babasını görmesi ile son veren bölümde izleyici Bahar’ın gerçekleri öğrenip öğrenmeyeceğini halen merak etmektedirler. Sarp bu sezon Bahar ve çocuklarının hayatta olduklarını öğrenecek mi ? İzleyici bu soruları merak etmekte. Bakalım yeni sezonda izleyiciyi neler bekliyor. Gerçekler gün yüzüne çıkacak mı?

Diğer tarafta ise 4 kadının verdiği mücadeleyi  merak eden izleyicinin bir kısmı ise Ufak Tefek Cinayetleri seçecek.  Geçmişin izlerini ve acısını hala paylaşmaya çalışan ve öç alma peşinde olan 4 kadın ve diğerleri bu sezonda kozlarını paylaşacak. Bizleri nasıl bir cinayet yada cinayetlerin beklediğini hep birlikte göreceğiz. Reytinglerin belli olmayacağını söyler, her an beklenmedik bir sonuç ile Ufak Tefek Cinayetleri’ in bir sürpriz yapacağını da göz önünde bulunduralım.

Son olarak Eşkıya Dünyaya Hükümdar olmaz izleyicileri kalıplaşmış kitlesini her bölüm olduğu gibi heyecanlandırmaya devam ediyor. Hızır Çakırbeyli asıl düşmanları ile yüzleşebilmek için ortaya çıkardığı piyonunu öldürmüştür. Bu akşam da hırslı bir yüzleşme göreceğiz. EDHO da izleyiciyi şaşırtıp zirve de yerini alabilir.

2 Ekim 2018 Reyting Sonuçları

2 Ekim reyting sonuçları 3 Ekim sabah 1o’da açıklanacak. Resmi belgelere ulaştığımızda sizleri bilgilendireceğiz.

 

 

Etiketler: 2 ekim reyting sonuçları


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL