2 Mayıs 2018 Çarşamba Reyting Sonuçları! Diriliş Zirvede Mi?

2 Mayıs 2018 Çarşamba Reyting Sonuçları! Diriliş Zirvede Mi?

Yazar: Emre Dizi Haberleri Reyting Sonuçları

Reytingleri kasıp kavuran iki dizinin ekrana geldiği 2 mayıs çarşamba reyting sonuçları merakla bekleniyor. Kimsenin karşısına çıkamadığı Sen Anlat Karadeniz ve Diriliş Ertuğrul dizilerinde rekabet tüm hızıyla devam ediyor. Son yılların en iyi çıkış yapan dizisi Sen Anlat Karadeniz ve son 4 yılın en çok izlenen dizisi olma özelliği taşıyan Diriliş Ertuğrul arasındaki rekabet her geçen daha kızışıyor. 2 Mayıs 2018 Çarşamba reyting sonuçlarında zirve kimin?

 

Sen Anlat Karadeniz  15. bölümüyle ekrana geldi. Dizinin en heyecanlı bölümlerinden birini izledik. Tahir ve Nefes evlenebilecek mi, Nefes velayet davasını kazanabilecek mi derken soluksuz bir bölümü geride bıraktık. Dizi vermek istediği mesajla geniş bir izleyici kitlesini arkasına aldı. Tahir ve Nefes’in tüm zorluklara rağmen dik duruşları herkesin hayranlığını kazandı. Sen Anlat Karadeniz nefes kesen yeni bölümüyle 2 mayıs 2018 çarşamba reyting sonuçlarında zirvenin sahibi olmayı başardı mı?

Trt ekranlarında yayınlanan 4. sezonuyla ekrana gelmesine rağmen başarısından hiç bir şey kaybetmeyen Diriliş Ertuğrul gecikmeli olarak yayınlanan 116. bölümünde yine izleyenleri ekrana kilitledi. Ertuğrul Gazi’nin en güçlü ve zorlu düşmanlarından Noyan geri döndü. Noyan’ın dönüşü dizide dengeleri baştan sona değiştirecek. Ve dizinin en can alıcı noktalarından biri de Osman’ın dünyaya gelişi oldu. Osmanlı Devlet’nin kuruluş temellerini atacak olan Osman Gazi Ertuğrul’un dualarıyla hayata geldi. Diriliş Ertuğrul heyecan dolu yeni bölümünün ardından 2 mayıs 2018 çarşamba reyting sonuçlarında birinci olabildi mi?

Show Tv’de Güldür Güldür Show, Kanal D’de Popstar Türkiye, Tv8’de Dangal ve Star Tv’de İftarlık Gazoz 2 mayıs reytinglerinde Diriliş Ertuğrul ve Sen Anlat Karadeniz dizilerine takip eden projeler oldu.

2 mayıs çarşamba 2018 reyting sonuçlarında zirvenin sahibi yine Sen Anlat Karadeniz olurken onu Diriliş Ertuğrul takip etti.

2 Mayıs 2018 Çarşamba Reyting Sonuçları (Güncellenecektir)

 

Etiketler: 2 mayıs çarşamba reyting sonuçları 2 mayıs reytingleri


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL