2 Mayıs Ahmet Hakan Kanal D’de Var mı Yok mu?

2 Mayıs Ahmet Hakan Kanal D’de Var mı Yok mu?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Demirören Yayın Grubunun Doğan Medya’yı satın almasından sonra Türkiye gündemine bomba gibi düşen hareketli günlerde başladı. Satın alma işleminden sonra Doğan Medya Grubunda işten çıkmalarda beraberinde geldi. 2 Mayıs Ahmet Hakan Kanal D’de Var mı Yok mu?

Tüm bu olaylar ışığında ise Ahmet Hakan’ın durumu sürekli gündemdeydi. Ahmet Hakan’ın 2 Mayıs’ta ekranlarda olacak mı? Ahmet Hakan neden yok soruları sektöre damga vurdu.

Ahmat Hakan’ın Doğan Medya’dan ayrılacağı söylentileri arasında, ünlü sunucu Kanak D Haber Dairesi Başkanı ve ana Haber sunucusu görevlerinden ayrıldı. Ahmet Hakan son yayınını 1 Mayıs Salı günü yaptı.

Ahmet Hakan’ın görevini ise NTV’den ayrılan Buket Aydın devraldı. Bundan sonra Ana Haber saatinde ekranlarda Buket Aydın olacak. Kanal D haber merkezini ise 1 Mayıs itibar ile Ramazan Kurbaz, Hakan’dan devraldı.

Bildiğiniz gibi ünlü ekran yüzü ve sunucu Ahmet Hakan, 16 Ocak 2017’de Serdar Cebe’den devraldığı Kanal D Ana Haber’i yaklaşık 1,5 yıl sundu. Peki Ahmet Hakan neden gitti sorusunun cevabı şimdi daha çok merak edildi. Aşağıdaki bağlantıdan bunun cevabını bulabilirsiniz.

[kirmizitext]Ahmet Hakan Kanal D’den Neden Gitti? Hangi Kanala Geçti? için tıklayınız[/kirmizitext]

Etiketler: ahmet hakan 2 mayıs neden yok ahmet hakan 2 mayıs var mı ahmet hakan 2 mayıs var mı yok mu


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL