2 ocak 2019 Perşembe Yayın Akışı, Bu Akşam Tv’de Ne Var?

Yılbaşı tatili nedeni ile diziler 2 hafta ara verdi. Kanallarda sevilen diziler ekranlara gelmeyince izleyiciler de ylbaşı haftası hangi kanalda hangi programlar var diye aramaya başladı. 2 ocak yayı akışı, tüm kanalların yayın akışları ve detaylar yazımızda…

Bildiğiniz gibi her yıl yılbaşında tüm diziler 2 hafta yılbaşı tatiline girerler. Bu sene de düzen bozulmadı ve yılbaşı haftası boyunca sevilen diziler ekranlara gelmeyecek. Kanallar ise yılbaşı haftasında yeni programlarla yayın akışlarını yeniden güncellediler. Peki hangi kanalda hangi film yada program var?

Kanalların 2 ocak 2019 Perşembe yayın akışları. Star TV’de 2 ocak Perşembe günü akşam 20.00’da Geniş Aile Her Türlü sinema filmi, 22.00’da Titanların Öfkesi isimli sinema filmi ekranlarda olacak. İlerleyen saatlerde bu filmlerin tekrarlarını izleyebilirsiniz.

Show Tv’de ise 20.00’da Güldür Güldür Show tekrarı, 00.15’de ise Kuzey yıldızı İlk aşk dizisinin tekrarı verilecek. Gece 2.30’da Çukur’un tekrarı verilecek. Atv’de 20.00’da Orman Çocuğu sinema filmi, 22.00’da KArayip Korsanları 2 sinema filmi izleyicilerle olacak. Kanal D’de Recep İvedik, 22.00’da Recep İvedik tekrarı ekranlarda olacak.

TV8’de 20.00’da Yerli Sinema kuşağı başlayacak. 23.15’de Eser Yenenler show izleyici ile olacak. Trt1’de 20.00’da 3’te 3 Tarih programı ve 22.50’de Kal Gidelim dizisi tekrarı izleyici ile olacak. Dizilerin yayınlanmadığı 2 ocak perşembe günü izleyiciler değişik programlarla karşı karşıya kalacak ve zevklerine göre iztedikleri kanalı seçecekler. Sinema filmi, program ve tekrar dizileri izleyicileri bekliyor olacak. 2 ocak perşembe kanallarn yayın akışı kısaca bu şekilde olacak.