2 Şubat 2018 Cuma Reyting Sonuçları! Arka Sokaklar- İstanbullu Gelin Zirve Yarışı

2 Şubat 2018 Cuma Reyting Sonuçları! Arka Sokaklar- İstanbullu Gelin Zirve Yarışı

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Cuma günü reyting sonuçları en çok merak edilen reytingler arasında yer alırken bu günde Arka Sokaklar, İstanbullu Gelin, Payitaht Abdülhamid, Aşk ve Mavi ile Şevkat Yerimdar dizileri ekranlara geliyor. Bu diziler arasında kıyasıya rekabet devam ederken 2 Şubat 2018 Cuma reytingleri de merak konusu oldu. 2 Şubat 2018 Cuma reyting sonuçlarını sayfamızda bulabilirsiniz.

2 Şubat 2018 Cuma Reyting Sonuçları! Arka Sokaklar- İstanbullu Gelin

Cuma günleri TRT 1 ekranlarında yayınlanan Payitaht Abdülhamit, Atv ekranlarında yayınlanan Aşk ve Mavi, Kanal D ekranlarında yayınlanan Arka Sokaklar, Star ekranlarında yayınlanan İstanbullu Gelin ve Fox ekranlarında yayınlanan Şevkat Yerimdar arasında kıyasıya rekabet devam ederken özellikle İstanbullu Gelin AB ve ABC grubunda liderliğini sürdürürken, Arka Sokaklar Total grubunda liderliğini sürdürüyor. Aşk ve Mavi ise her grupta son haftalarda bu iki dizinin hemen arkasında takibini sürdürüyor.

2 Şubat Cuma reytingleri öncesi geçen haftaki 26 Ocak Cuma reytinglerine bakacak olursak; Arka Sokaklar Total’de 8.47 reyting ile 1. olurken, Aşk ve Mavi, 8.13 ile 2. oldu. İstanbullu Gelin ise 6.62 reyting ile 3. sırada yer aldı. Şevkat Yerimdar ise 6.47 reyting ile 4. sırada yer aldı. Payitaht Abdülhamid ise 16. sırada yer aldı. AB grubunda ise İstanbullu Gelin 10.89 reyting ile çift hanelere ulaşarak 1. oldu. Payitaht Abdülhamid ise 4. sırada yer alırken, Arka Sokaklar 5., Aşk ve Mavi 6. sırada yer aldı. Şevkat Yerimdar ise 8. sırada yer aldı. ABC grubunda ise; İstanbullu Gelin, 9.09 reyting ile 1. sırada yer aşırken, Aşk ve Mavi dizisi 6.14 reyting ile 2. sırada yer aldı. Arka Sokaklar 5.68 reyting ile 3. sırada yer alırken, Payitaht Abdülhamid 5. sırada, Şevkat Yerimdar 7. sırada yer aldı.

[mavitext]Siyah İnci Neden Final Yapıyor? Tıklayınız![/mavitext]

Cuma günleri geçen haftaki reytinglerde de görüldüğü gibi Total grubunda Arka Sokaklar ipi göğüslerken, AB ve ABC gruplarında İstanbullu Gelin başarılı oluyor. Aşk ve Mavi ise her grupta varlığını hissettiriyor. Aşk ve Mavi biraz daha zorlarda Total’de Arka Sokakları geçebilir. Ancak Arka Sokaklar’da da bu hafta işlenen konular izleyenleri meraklandırıyor. Bu yüzden liderliği kaptırmayacaktır. 2 Şubat reyting sonuçları 3 şubat günü saat 10.00’dan sonra açıklanacaktır. Reyting sonuçlarını bu saatten sonra bir aksilik olmazsa yazımızda bulabilirsiniz.

[saritext]2018 Yılı Final Yapacak Diziler? Tıklayınız![/saritext]

2 Şubat 2018 Cuma Reyting Sonuçları!

2 Şubat Cuma reyting sonuçları açıklandı. Sonuçlara göre Total’de Arka Sokaklar, AB ve ABC’de ise İstanbullu Gelin lider durumda. Bu hafta Payitaht Abdülhamid’i yükselişi ise dikkatlerden kaçmadı.

Etiketler: 2 şubat arka sokaklar reyting sonuçları 2 şubat aşk ve mavi reyting sonuçları 2 şubat cuma reyting sonuçları 2 şubat istanbullu gelin reyting sonuçları


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL